Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
stały bywalec
17-12-2011 10:27

Dzisiaj na Polsacie pojawiają się stare oznaczenia programowe.
Awatar
ekipa moderatorska
17-12-2011 11:16

Ramówka na styczeń bez nowego programu o 19.30 w dni powszednie. Dalej Kiepscy. A wiec oszczędności ważniejsze i wprowadzą go gdy ceny reklam będą wyższe.
Awatar
ważna osoba
17-12-2011 14:05

Cały czas są stare oznaczenia wiekowe na Polsacie... A na Polsacie HD są nowe oznaczenia wekowe.
Awatar
jestem zawsze
01-01-2012 13:14

Ten rok będzie wyjątkowy ponieważ w nim Polsat obchodził będzie w nim jubileusz 20lecia istnienia a Polsat 2 bodajże 15lecie istnienia . Ciekawe co na ten czas przygotuje stacja - ja osobiście uważam że na pewno zrobią gale i okolicznościowe identy ale mam nadzieje że zrobią coś więcej.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-01-2012 20:52

Polsat 2 nic nie zrobi, nie licz na to.
bywam tu czasem
05-01-2012 06:54

Polsat wpadł od nowego roku na durny i niezrozumiały pomysł. Do tego roku TestCard oddzielał ramówki dnia. Był zawsze kilka minut po Tajemnicach losu a przed Wstawaj Gramy! A od nowego roku TESTCARD jest kilka minut po pierwszej pozycji w ramówce dnia, czyli po Wstawaj Gramy a przed Nowy dzień z Polsat News. Co za idiotyczny pomysł. Przecież właśnie TESTCARD powinien oddzielać ramówki dnia nie wiem dlaczego przesunęli przerwę o godzinę. Mogli by to w ramówce uwzględnić i po prostu Wstawaj Gramy wpisać na poprzedni dzień jako ostatnia pozycja ramówkowa.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-01-2012 11:46

Polsat zmienił położenie oznakowania wiekowego, które jest teraz w tzw. safe-area. Logo jest bez zmian. Poza tym programy nagrane w formacie 4:3 są rozciągnięte do formatu 16:9.
jestem zawsze
05-01-2012 18:48

Niestety nie jest do safe-area, co zobrazuję na poniższej grafice. Obszar niezaciemniony to format 4:3, a chyba chodzi o to, aby oznaczenia wiekowe i logotyp znalazł się na tym obszarze w przypadku safe-area?
img88.imageshack.us/img88/1207/polsatbezsafearea.png


PS. Jestem oczywiście przeciwnikiem safe-area, ale piszę niestety, gdyż to przesunięcie nie daje żadnego efektu, nawet safe-area. icon_wink
Udostępnij ten temat