rozkręcam się
16-05-2011 11:24

ciekawe jakie programy i filmy będą na tv6
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
16-05-2011 15:46

http://tvpolsat.i...#post_9049 W moim poście na poprzedniej stronie jest link do oferty.Nie będzie żadnych filmów
Awatar
przyjaciel strony
16-05-2011 17:27

mam nadzieje że TV6 nie będzie puszczać zbyt często powtórek icon_smile
Awatar
jestem zawsze
24-05-2011 15:20

Zobaczymy - w środę lub w czwartek wypuszczą ramówkę a troszkę później informacje o obecności na liście NIT.
bywam tu czasem
26-05-2011 19:30

Jaki będzie dostęp do tego kanału? Chodzi mi oto czy w platformach np. Cyfrowy Polsat, Cyfra +, n i innych będzie on w pakietach podstawowych jak TV 4 czy w pakietach tematycznych. Czy wszędzie wystarczy podstawowy pakiet aby go mieć??

I jaka będzie dostępność do kanału w porównaniu do innych stacji. Czy TV6 będzie miało dostęp więcej, tyle samo czy mniej osób niż do takich stacji jak Polsat 2, TV Puls. Chodzi mi o dostęp w Polsce oczywiście. W porównaniu do takich właśnie stacji jak Polsat 2.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
26-05-2011 20:03

John on będzie raczej w podstawowych pakietach platform.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-07-2011 15:45

Szóstka emituje wybrane programy z napisami, ale nie jest to jakiś ukłon w stronę osób uczących się języka tylko wymóg prawa, bowiem bodajże 10% programów musi być opatrzonych np. napisami, audiodeskrypcją lub tłumaczeniem migowym, czyli udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Docelowo coś takiego będzie musiało być we wszystkich stacjach z koncesją KRRiT, chyba że wystąpią do KRRiT o zwolnienie z tego obowiązku. Myślę, że zwolnione będą stacje sportowe, może jakieś małe lokalne itp.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-07-2011 18:07

Na TV6 powinni na wszystkich programach dać tłumaczenie polskiego lektora, bo jak niektóre programy lecą w obcym języku, to moim zdaniem spada i oglądalność tej stacji.
Udostępnij ten temat