Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-09-2011 00:22

Szóstka zmieniła oznaczenia wiekowe, na "puste w środku" i przy okazji zmniejszono logo. Mam jednak wrażenie, że te oznaczenia nadal są spłaszczone.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
26-09-2011 00:13

Na 1szo w DVB-T już nie ma tej usterki z przeskakującym obrazem. Więcej szczegółów: http://satkurier....dvb-t.html
Awatar
bardzo ważna osoba
13-01-2012 15:26

moim zdaniem TV6 okazał się totalnym niewypałem, koncepcja pokazywania oryginalnych wersji programów rozrywkowych nadawanych w polskich telewizjach miała być sukcesem, a okazała się porażką.
bardzo ważna osoba
26-02-2012 12:36

jeżeli 1szo należy do spółki Polsatu i Polsat ma jeszcze koncesję na nadawanie dawnych popularnych programów jak Yu-Gi-Oh!, Beyblade - latające dyski, Power Rangers czy nawet Pokemon. kiedyś te programy były na szczycie więc 1szo jest kanałem młodzieżowym myślę, że powinny się pojawić
Awatar
jestem zawsze
26-02-2012 13:23

Telewidz napisał(a):

moim zdaniem TV6 okazał się totalnym niewypałem, koncepcja pokazywania oryginalnych wersji programów rozrywkowych nadawanych w polskich telewizjach miała być sukcesem, a okazała się porażką.

Zgadzam się z tobą. Na miejscu władz ''Polskich Mediów'' zamknąłbym tą stacje lub usunął z jej ramówki powtórki z Czwórki zostawiając w niej oryginalne wersje programów rozrywkowych a do ramówki dodałbym:
- 1 telenowele przeniesioną z Czwórki (byłby wtedy czas na kolejne sezony ''Czarodziejki z Księżyca w TV4)
- Filmy oraz seriale nieemitowane dotąd w TV4
- Animacje przeniesione z Polsatu podobnie jak programy emitowane obecnie w Polsacie w dni powszednie między 11:30 do 14:00
- Nowe produkcje własne
Może wtedy dałoby się jakoś postawić tą stacje na nogi.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-02-2012 13:39

Odezwał się jeszcze od niedawna wielki fan Szóstki icon_wink. A teraz chce ją zamykać. Zero konsekwencji.
wkręcam się
26-02-2012 14:52

TV6 faktycznie nie jest kanałem najwyżej ligi i większość potencjalnych widzów oczekiwała od niej więcej, ale prawda jest taka, że to powtórki z Czwórki trzymają stację na nogach. TV6 jest jeszcze młoda, widownia, w wolnym co prawda tempie, ale rośnie.
Plany chyba były kiedyś takie, żeby Szóstka miała programy własne? Trzeba dać stacji szansę. Można naprawdę coś tam obejrzeć icon_razz.gif.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-03-2012 11:10

Wczoraj na filmie Miecz Gideona można było dostrzec tzw. timecode (licznik).
img813.imageshack.us/img813/7671/tv6mieczgideona03052014.jpg

[alt]zrzut pochodzi z forum SK[/alt]
Udostępnij ten temat