Kanały BBCKanały BBCKanały BBCKanały BBC
Awatar
ważna osoba
28-09-2014 21:05

Zastanawia mnie, czy BBC Earth, który zajmie miejsce po BBC Knowledge będzie nadawać również w HD?
Awatar
bardzo ważna osoba
28-09-2014 21:10

Idiotyzmem byłoby wyłączać nadawaną już wersję HD.
icon_green
Awatar
ważna osoba
28-09-2014 21:52

Emil napisał(a):

Idiotyzmem byłoby wyłączać nadawaną już wersję HD.
icon_green


Tylko pamiętaj że ta wersja HD kanału to był pomysł dawnej platformy n a nie samego BBC. Ten kanał działa trochę na innych zasadach icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
28-09-2014 21:55

O ile się nie mylę, to BBC Knowledge HD wystartował najpierw w Australii. W Polsce mógłby to być jedynie efekt bliższej współpracy BBC Worldwide z ITI Neovision, dzięki czemu mamy na polskim rynku BBC HD, a także BBC Knowledge HD, którego dostali na wyłączność.
icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-10-2014 01:00

BBC Brit, BBC First i BBC Earth - nowe kanały BBC na polskim rynku

Spółka BBC Worldwide chce wprowadzić do Polski trzy nowe kanały tematyczne: BBC Brit, BBC First i BBC Earth. Stacje te mogłyby zacząć nadawanie w naszym kraju w przyszłym roku.

Plany brytyjskiego nadawcy ogłosił Paul Dempsey, president global markets BBC Worldwide, podczas 41. Międzynarodowej Konferencji Polskiej Izby komunikacji Elektronicznej odbywającej się Łodzi. W czasie swojego przemówienia mówił on, że w obecnych czasach staje się bardzo ważne, aby kanały były bardzo dobrze zdefiniowane, bliskie widzom i ukształtowane tak, by budować silne więzi z odbiorcami.

Takie właśnie w założeniu mają być trzy nowe stacje BBC, których globalny start nadawca zapowiedział już w zeszłym roku. BBC Brit będzie kanałem rozrywkowym z brytyjskim kontentem, kierowany do panów. W jego ofercie ma znaleźć się np. kultowy program motoryzacyjny "Top Gear". BBC First to stacja z serialami i filmami, która latem tego roku ruszyła już w Australii. Z kolei BBC Earth będzie kanałem przyrodniczo-popularno-naukowym.

Na razie BBC Wordwide nie ujawnia szczegółów planów dotyczących uruchomienia nowych stacji w naszym kraju. Możliwe jest, iż nowe kanały zastąpią przynajmniej w części obecnie nadające stacje spółki.

[right]źródło: WirtualneMedia.pl[/right]
Uff... Czyli BBC First również będzie. Bardzo dobrze. Australijska wersja mi się podoba. Oby polska również taka była. Myślę, że lepsze są trzy świeże nowe marki za dwie obecne i zbyt przesycone. BBC Earth na pewno zastąpi BBC Knowledge, bo tak sobie BBC zachciało na początku. BBC First i BBC Brit wejdą pewnie za BBC Entertainment. Oby od razu te dwa ostatnie wystartowały także w HD.
Awatar
przyjaciel strony
09-10-2014 08:57

Narazie to sa tylko plany; BBC First jak już to zastąpi BBC HD
Awatar
bardzo ważna osoba
09-10-2014 11:00

[justify]Nie zastąpi, bo to nie mamy wersji z polską lokalizacją. Tylko międzynarodowa, więc jakby BBC First miałoby zastąpić BBC HD, to także w Turcji czy Skandynawii. Przecież nie musi niczego zastępować. Może także wejść po prostu jako nowy kanał. Poza tym, skoro wejście nowych kanałów ogłoszono na ważnych targach przez ważną osobę w BBC Worldwide, to wątpię aby zrezygnowali z jakichś planów dotyczących nowych kanałów. Pozostaje tylko czekać na kolejne informacje.
icon_wink[/justify]
Awatar
przyjaciel strony
09-10-2014 11:23

Podejrzewam że BBC First będzie i tak miał charakter międzynarodowy, podobnie jak BBC HD i nie będzie miał oddzielnej ramówki, chyba że pojawią się jakieś problemy z licencjami
Edytowane przez rotalplus dnia 09-10-2014 11:31
Udostępnij ten temat