"Chłopaki do wzięcia""Chłopaki do wzięcia""Chłopaki do wzięcia""Chłopaki do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia"

bardzo ważna osoba
30-01-2013 23:51

Niedawno na antenie Polsatu pojawił się serial "Chłopaki do wzięcia". Opowiada on o przygodach kawalerów, którzy - zazwyczaj bezskutecznie - poszukują stałej partnerki.
Możecie mi powiedzieć, czy bohaterowie są autentyczni, czy nie? Bo na chłopski rozum wszystko wydaje się oczywiste - to muszą być aktorzy, ale z drugiej strony - jeśli tak, to skąd oni ich wytrzasnęli? Może ktoś z Was wie, jak jest naprawdę?
Oczywiście zapraszam do dyskusji na temat tego "dokumentalnego" serialu.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-01-2013 09:33

Były podobno przed emisją pierwszego sezonu "Chłopaków do wzięcia" , przeprowadzane castingi w różnych miejscach (chyba na wsiach , ale pewności nie mam) , a aktorzy to są amatorzy wzięci z ulicy, tak jak w przypadku "Dlaczego Ja ", " Trudnych Spraw" , "Nieprawdopodobne, a jednak", "Pamiętnika z wakacji".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-01-2013 09:40

To nie jest docu-soap, a zwykły dokument - w teorii to wszystko powinno być autentyczne. A dwa, tego serialu już nie ma w Polsacie - był tylko promocyjnie - to jest produkcja kanału Polsat Play.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-01-2013 09:54

@MN Ale ostatnio gdzieś czytałem , że do tego programu są przeprowadzane castingi do 2 serii , więc jak to jest : to są aktorzy-amatorzy czy ludzie z łapanki tzn. reżyser , kiedyś te osoby przypadkiem spotkał i po paru latach , przy okazji robienia dokumentu , sobie o nich przypomniał i zaproponował udział w dokumencie? icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-01-2013 10:04

Przecież casting nie jest zarezerwowany tylko dla seriali docu-soap. Zapewne są gdzieś ogłoszenia, że twórcy poszukują młodych mężczyzn ze wsi, którzy szukają żony czy coś takiego icon_wink.

To nie są aktorzy-amatorzy - jeśli byliby to aktorzy-amatorzy to nie byłby to serial dokumentalny, a docu-soap, w którym odgrywane są scenki.

Zresztą, wystarczy poczytać o twórcach: http://cns.hbo.pl...awscy_5857 - to są dokumentaliści z prawdziwego zdarzenia.
bardzo ważna osoba
31-01-2013 14:18

Jeśli tak, to trochę szkoda tych chłopaków, przecież oni stali się pośmiewiskiem wielu ludzi, ciekawe tylko, czy świadomie. Z drugiej strony, sami się zgłosili.
Awatar
ekipa moderatorska
15-09-2019 14:20

Kiedy będą nowe odcinki "Chłopaków do wzięcia"?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-09-2019 14:44

Od października.
Udostępnij ten temat