Oglądalność kanałów i programów Grupy Polsat

Awatar
przyjaciel strony
21-04-2015 22:56

Raz był mecz Reprezentacji, więc pomógł w niedzielę
A w TVN leży też codzienne pasmo premium - dokładnie UGOTOWANI i to co po nich też nie najlepiej (z wyjątkiem YCD i KR).
No i do tego wspomniana niedziela, która jest porażką na całej linii - pomaga to MBTM, które mimo braku zmian się nie nudzi
Polsat ma szczęście do niewymagających Widzów - nie zapominajmy, że oni będą coraz mocniej dominować
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-04-2015 15:36

Teraz Polsat może zacząć tracić, bo już powoli wygaszają wiosenną ramówkę.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-04-2015 17:53

Zadziwiają mnie wyniki Polsatu. Pozytywnie zaskoczenie: http://media2.pl/...op-20.html.

Poza tym, jakie słabe wyniki TV Puls.
Awatar
ekipa moderatorska
27-04-2015 18:11

Bardzo możliwe, że w kwietniu wynik całej grupy będzie najwyższy. Pozytywne wyniki pokazują, ze wiosenna ramówka jest sukcesem więc praktycznie wszystkie programy zobaczymy też jesienią. A jak wymienią paradokumenty i pasmo popołudniowe zanotuje wtedy też zyski, to zapowiada się dobra jesień.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-04-2015 20:00

Tylko Polsat 2 coś dołuje. Kiedyś blisko 2%, teraz bardziej koło 1,5%.
Awatar
ekipa moderatorska
28-04-2015 21:57

Czekają go duże zmiany po rozdzieleniu wersji międzynarodowej. Jak dodadzą powtórki programów na licencji to udziały pójdą w górę.
Awatar
ekipa moderatorska
31-05-2015 10:22

Jutro okaże się, że Polsat wygrał wiosnę (marzec-maj) w grupie 16-49 ze sporą przewagą. Rok temu rywalizacja z TVN była niezwykle wyrównana. Decydowały ułamki procenta. Polsat doliczał niedzielę 1 czerwca z Kabaretonem na TopTrendach dzięki czemu wygrał o ułamek procenta. A TVN liczył do 31 maja dzięki czemu to on wygrał minimalnie. Obstawiam, że podobnie jak podając wyniki za kwiecień, TVN wymyśli sobie jakąś bardzo specyficzną grupę widzów i będzie chwalił się wygraną w niej.

Sukces Polsatu jest bardzo duży. I mam nadzieję, że przekuje się to na wzrost wydatków na jesienną ramówkę. Są spore szansa na wygranie i jej dzięki meczom piłki nożnej oraz siatkówki.

Nie wiem jak z grupą ogólną, bo nie liczyłem tego, ale i tu Polsat może wygrać.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-05-2015 11:44

Wygrał wiosną - co podkreślmy - bez wielkiej pomocy sportu. Wygrali uczciwie dobrą ramówką, a nie jednorazowymi eventami. Jeszcze ciekawe będą wyniki Polsat SuperHit Festiwalu.
Udostępnij ten temat