Active FamilyActive FamilyActive FamilyActive Family
Awatar
stały bywalec
23-10-2015 11:10

Na ulotce którą, dałem w załączniku ewidentnie widac że w Active Family bedzie w wersji Sd platformy nc+, w pakiecie Comfort+ icon_smile, pytanie kiedy stacja dołączy do oferty icon_smile
Michu07 dodał/a następującą grafikę:
dsc_0004.jpg
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
23-10-2015 11:16

Skoro już ten kanał jest reklamowany w ulotkach to pewnie niedługo icon_smile
Awatar
jestem zawsze
25-10-2015 18:30

Według najnowszych informacji Active Family ma być wszędzie... tylko nie w 1cpn1
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
25-10-2015 18:35

Jeśli patrzeć na to, co oferuje ten kanał to nawet dobrze, bo wystarczy spojrzeć na ramówkę icon_wink
Awatar
jestem zawsze
25-10-2015 18:36

Z drugiej strony jest wstyd jak się patrzy na 1cpn1 gdyż w kwestii nowości niestety są zawsze w tyle za murzynami.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-10-2015 03:04

Active family (family sport) na razie zablokowane dla abonentow ncplus Stacja będzie na ncplus(kodowanie które używa ncplus) prawdopodobnie bedzie na kablówkach ale co z cyfrowym polsat em nie wiadomo. (Co z elevenami na 1cpn1 tez nikt nie wie)

Jednakże co do stacji family sport. Moze być ciekawie icon_smile
Edytowane przez Polsatus dnia 26-10-2015 03:10
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-10-2015 20:17

przemekp napisał(a):

Jeśli patrzeć na to, co oferuje ten kanał to nawet dobrze, bo wystarczy spojrzeć na ramówkę icon_wink


Idealna stacja do pakietu Sport HD icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-10-2015 21:17

Polsatus napisał(a):

Active family (family sport) na razie zablokowane dla abonentow ncplus Stacja będzie na ncplus(kodowanie które używa ncplus) prawdopodobnie bedzie na kablówkach ale co z cyfrowym polsat em nie wiadomo. (Co z elevenami na 1cpn1 tez nikt nie wie)

Jednakże co do stacji family sport. Moze być ciekawie icon_smile

Nie prawdopodobnie, a na pewno. W sieciach kablowych przecież już jest. To był tylko rebranding, a nie start nowego kanału.
Udostępnij ten temat