Polsat 2

Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 12:31

Ramówka Polsatu 2 umożliwia oglądanie wybranych programów o różnych porach dnia.
Kanał ogląda codziennie blisko 200 tysięcy telewidzów zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Zapraszam do wypowiadania się na temat Polsatu 2 itp. icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
22-07-2010 15:25

Szkoda ze ramówka Polsatu2 nie jest wzbogacana o żadne filmy
Awatar
bardzo ważna osoba
22-07-2010 17:50

Tak, to prawda z tymi filmami. Wystarczy spojrzeć dla porównania na TVN7, które jest naprawdę zróżnicowane - i filmy, i seriale (także te zagraniczne) i teleturnieje i rozrywka.... A na Polsacie 2 już nie widzę ostatnio nawet żadnych teleturniejów, co mnie martwi.[justify][/justify]
Edytowane przez KM dnia 22-07-2010 17:50
Awatar
redaktor tvpolsat.info
22-07-2010 17:52

Jak to nie widzisz a "Gra w ciemno", "Rusz głową" icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
22-07-2010 22:59

Jakieś filmy powinny być, a nie tylko seriale.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-07-2010 15:56

redakcyjny pomocnik napisał/a:
Jak to nie widzisz a "Gra w ciemno", "Rusz głową" ;)

[justify]No dobra, jedynie "Gra w ciemno", od której powoli niedobrze mi się robi. :) W każdym razie, jeśli chodzi o teleturniej "Rusz głową" to powiem krótko - to dyrektor programowy Polsatu 2 powinien ruszyć głową i zdjąć ten teleturniej z anteny.
[/justify]
[justify]Moim skromnym zdaniem, Polsat 2 powinien wprowadzić wreszcie produkcje własne (oprócz tych kilku programów, jak np. "Oblicza Ameryki"; mam na myśli większe projekty), urozmaicić ramówkę np. powtórkami znanych i lubianych programów, seriali, czy starszych teleturniejów (np. "Ĺťyciowa Szansa") ale z zaznaczeniem, że pojawiają się raz w tygodniu, żeby widz mógł z utęsknieniem wyczekiwać na swoją ulubioną pozycję. Poza tym, można wprowadzić do ramówki jakiś ciekawy film od czasu do czasu i... do DVB-T! ; )[/justify]
Edytowane przez KM dnia 23-07-2010 15:57
Awatar
jestem zawsze
24-07-2010 14:40

Na Ĺťyciową Szanse nie licz bo jest licencji - według mnie Polsat powinien stworzyć swoją nową "dwójkę" od podstaw a potem dopiero stworzyć ulepszony kanał dla Polonii o nazwie Polsat International lub Polsat 3
Awatar
ważna osoba
24-07-2010 20:20

@POLAND zgadzam się z Tobą, Polsat powinien stworzyć drugi kanał który by miał ciekawą ofertę programową. A dla Polonii proponuję Polsat International który powinien już dawno wystartować.
Udostępnij ten temat