Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
02-04-2015 02:00

Niżej cały wywiad z Julienem Verleyem z magazynu "Sukces" icon_smile Bo dotąd po Internecie krążyły tylko fragmenty icon_wink
i.imgur.com/UMYiB0d.jpg

i.imgur.com/2inaorU.jpg

i.imgur.com/J6QIbHG.jpg


Więc wygląda na to, że nie zostanie CANAL+ Film 2 (a tym bardziej CANAL+ Family 2), skoro Verley mówi o tym kanale dokumentalnym w odpowiedzi na pytanie: "A drugi kanał?" icon_wink Więc to jednocześnie oznaczałoby, że ten kanał dokumentalny tworzony z partnerem zagranicznym (przynajmniej wiemy, że to nie jest pomysł z Francji icon_green) byłby jednak kanałem Premium - trochę to dziwne icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
02-04-2015 02:08

[justify]No cóż... Nic nowego, bo już wcześniej te ważne wypowiedzi były w sieci i sam zwracałem uwagę na zdanie Pozostanie też oczywiście kanał filmowy..., a dla mnie tutaj jest jak byk wskazana liczba pojedyncza. To samo dotyczy marki CANAL+ Family. Również powiedział o jednym, ale to to już zostało wczoraj w jakimś stopniu potwierdzone, gdyż na jego koncesji ma nadawać CANAL+ SERIALE. Jakby się tak zagłębić, to Verley gdy mówił o dwóch nowych kanałach, to miał na pewno na myśli właśnie kanał serialowy oraz dokumentalny, bo przecież CANAL+ SPORT 2 to żadna jako taka nowość, a zwykłe pełnoprawne rozszerzenie obecnego CANAL+ Sport. Zwłaszcza, że wtedy ilość anten, na której ma być sport się wyrówna, skoro na CANAL+ FAMILY ma nie być sportu, a CANAL+ Family2 pójdzie do grobu. Do tego jeszcze CANAL+ [+2] (lub CANAL+ 2) i gra gitara.[/justify]
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
02-04-2015 02:24

Tak, zwracałeś uwagę na tamto zdanie, ale jeszcze wczoraj w ósemce przewidywałeś... CANAL+ FILM 2 icon_cool No ogólnie ciekawa sprawa z tą nową odsłoną paczki CANAL+, pozostaje tylko czekać na oficjalna datę wprowadzenia tych zmian icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
02-04-2015 02:30

Wymieniałem, bo nowe rewelacje od WM.pl na to wskazywały i wywiad "Sukcesu" mi wyparował z głowy.

Czyli zapewne nowy pakiet wyglądałby tak, jak jakiś czas temu pisałem.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-04-2015 12:00

Po raz pierwszy w historii CANAL+ oraz Discovery Networks łączą siły i wieloletnie doświadczenie

CANAL+ DISCOVERY nowym wyjątkowym kanałem premium

CANAL+ DISCOVERY łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia i osiągnięcia stanowią inspirację oraz poszerzają horyzonty widza. Zobaczymy tutaj starannie wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy - wszystko po to, aby w pełni oddać misję i wartości nowego kanału. CANAL+ DISCOVERY wystartuje w maju 2015 r. i nie będzie nadawał reklam.

[center]
i.imgur.com/E4QoHZ3.jpg
[/center]
Debiut CANAL+ DISCOVERY to kamień milowy w rozwoju oferty CANAL+, przypadający na obchody 20-lecia działalności CANAL+ w Polsce. Z tej okazji, oferta odświeżonych kanałów premium zostanie rozszerzona do ośmiu, tak by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby polskiego widza. W ciągu roku CANAL+ DISCOVERY pokaże premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych w najwyższej jakości. Będą one starannie dobrane z myślą o CANAL+ DISCOVERY i wyemitowane po raz pierwszy w Polsce z jednym nadrzędnym celem: aby inspirować widzów.

CANAL+ DISCOVERY pokaże rocznie aż do 120 godzin polskich produkcji w jakości premium, które powstaną specjalnie na potrzeby nowego kanału. Ich celem będzie pokazanie kreatywności, inspiracji oraz osiągnięć Polaków w kraju i za granicą. Wszystkie trzy filary programowe zostaną ukazane już w pierwszych produkcjach. Przedstawią one sylwetki Polaków, którzy znaleźli swoją pasję w tworzeniu unikalnych przedmiotów z nikomu niepotrzebnych odpadów; fascynatów historii, którzy przeżywają ją ponownie, poświęcając się rekonstrukcjom bitew oraz doświadczenia Polaków osiągających sukcesy za granicą.

Ogromnie cieszymy się z tej inicjatywy - szczególnie, że jest ona wyjątkowa w skali całego regionu. Od blisko 20 lat Discovery Channel porusza wyobraźnię, podbija serca i umysły polskich widzów. CANAL+ DISCOVERY nawiązuje do tego dziedzictwa, oferując jeszcze więcej fascynujących historii, z których znaczna część zostanie wyprodukowana w Polsce. Wraz z nc+ dostarczać będziemy najwyższej jakości programy, wykorzystując wspólne doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb wymagającego widza - powiedziała Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzający Discovery Networks w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

CANAL+ DISCOVERY wyznacza trendy dla telewizji premium na całym świecie. Nowy kanał wyrasta z doświadczenia dwóch światowych uznanych marek telewizyjnych, czego efektem jest świeży, pełen pasji kanał niosący ładunek pozytywnej energii. Jest to niezwykle ważny krok dla CANAL+, który potwierdza naszą pozycję w dostarczaniu najlepszej i zróżnicowanej rozrywki w jakości premium - powiedział Julien Verley, prezes zarządu platformy nc+.

Ze względu na 20. urodziny CANAL+ w Polsce, CANAL+ DISCOVERY będzie dostępny bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z CANAL+, do końca trwania okresów oznaczonych w ich aktualnych umowach abonenckich.

[right]źródło: CANAL+[/right]
Niezłe zaskoczenie! Oby tylko z ofertą się postarali, a myślę że dadzą radę.
Edytowane przez Emil dnia 07-04-2015 20:45
Awatar
przyjaciel strony
07-04-2015 12:18

Czy ja wiem czy zaskoczenie - przecież chodziły plotki o zacieśnianiu współpracy z Discovery . Spodziewałem się, że to będą oni ( myślałem jednak o rebrandingu D.Historia, bo kanał będzie dość podobny tematycznie)

Tylko pytanie co to za premium:
450 godzin to mniej niż 1,5h dziennie kontentu premierowego.A reszta ramówki to co będzie: Wojny magazynowe, Gorączka złota itp.?

Mam wrażenie, że to będzie częsciowe dublowanie kontentu kanałów z tej grupy.
Awatar
ekipa moderatorska
07-04-2015 13:28

Gdyby pozbyli się Planete i do programów z tamtej stacji dodali rzeczy od Discovery to miałoby to sens. A tak będzie program z samymi powtórkami i 1,5 nowości wieczorem. Discovery raczej nie osłabi swoich pozostałych kanałów, które teraz muszą mocno walczyć o widownię. Więc nie zanosi się aby ten nowy kanał był wartościowy. Skończy się jak z Discovery Historia.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
07-04-2015 22:00

Napisałem maila do nc+ z pytaniem kiedy pojawią się nowe kanały CANAL+ i jakie dokładnie będą to kanały i odpisali mi, że "szczegóły będą dostępne w połowie maja". A byłem przekonany, że gdzieś czytałem, że mają pojawić się w kwietniu icon_confused I ciekawe o co chodzi z tymi szczegółami - czy to oznacza, że w połowie maja dopiero wydadzą jakiś oficjalny komunikat o nowych kanałach, czy wtedy po prostu już zaczną nadawać nowe kanały. Ale logicznie rzecz biorąc skoro CANAL+ Discovery ma ruszyć w maju to chyba pozostałe kanały powinny ruszyć razem z nim icon_wink

Co do samego CANAL+ Discovery to rzeczywiście nie jest to duże zaskoczenie. Jedynym zaskoczeniem jest tylko nazwa - przecież w Polsce już nadaje Discovery (Channel), który jest praktycznie rywalem dla Planete+, więc dziwne, że praktycznie sami sobie nawzajem robią konkurencję. Mogli to jakoś dodatkowo nazwać np. CANAL+ Discovery People skoro ma się skupiać głównie na historiach ludzi, szczególnie Polaków, a tak to pewnie widzowie będą kojarzyli ten kanał z głównym Discovery icon_wink
Udostępnij ten temat