Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 12:18

@Emil Wallander To mój Najlepszy serial Kryminalny icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 14:33

Ja również bardzo lubię ten serial. Na laptopie mam pobrane dwa sezony serialu i czekam na polską premierę 3. sezonu, ale zanim to nastąpi, to trochę czasu minie, bo styczniu swoją premierę kinową miał 1. odcinek. Kolejne będą wydawane na DVD, ale to dopiero od maja lub czerwca. Mam także jedną książkę Henninga Mankela z tej serii - Nim nadejdzie mróz.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 15:13

O Fajnie wiedzieć że będzie 3 sezon tego serialu ja też mam dwie serie tego serialu na laptopie icon_smile a oglądałeś ten serial ,,Most nad Sundem" ? to jest podobny serial do wallandera ? Fajny ? bo mnie zaciekawił może go ściągne sobie i oglądne
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 15:21

Nie chcę zbyt dużo zdradzać, ale bardzo polecam. Różni się od przygód Kurta Wallandera. ale kino+ HD zaczęło powtarzać serial. Dzisiaj będzie emisja 3. odcinka, ale nie radzę oglądać. Trzeba zacząć od 1. odcinka, bo cały sezon opiera się na kilkunastu zbrodniach jednej osoby. Ten serial również mam pobrany i wkrótce będzie 2. sezon. Planowane są także brytyjsko-francuska oraz amerykańsko-meksykańska wersja serialu.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 15:37

Aha spoko Dzięki To sobie go ściągnę i będe oglądał od 1 odcinka Bo Ale Kino+ i tak nie mamicon_wink Wallandera to w lato oglądałem przychodziłem z pracy i codziennie wieczorkiem po jednym odcinku i bardzo mi się spodobał więc szukam podobnych filmów/seriali icon_smile Bo ten brytyjski Wallander już mi się tak nie podobał co Szwecki icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 15:46

Pod koniec kwietnia na ale kino+ HD będzie premiera kolejnego szwedzkiego serialu kryminalnego. Jak go obejrzę, to Ci powiem czy warto go dalej oglądać czy raczej nie, ale myślę, że to kolejny dobry serial, bo zauważyłem, że skandynawskie, a zwłaszcza szwedzkie kino jest całkiem dobre.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 15:55

Ok Dzięki icon_wink ja też zauważyłem że Szweckie Filmy Kryminalne są całkiem Spoko icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2013 19:16

Na transponderze 3 (11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) zostały uruchomione dwa sportowe serwisy kanału nSport w HD - nSport 36 oraz nSport 37. Kanały nadają w rozdzielczości 1280×1080. Obecnie pozycje 36 oraz 37 w EPG dekoderów są puste. Czyli od teraz wszystkie mecze UEFA Champions League i chyba również UEFA Europa League będzie można oglądać w HD. Wyjątkiem chyba pozostanie nSport 109, na której będzie Multiliga, w rozdzielczości SD.
wink
Udostępnij ten temat