Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Awatar
bardzo ważna osoba
11-04-2013 22:19

Dzisiaj do EPG dekoderów ADB dla nc+ dodano dodatkowe serwisy sportowe nSport 36 oraz nSport 37. Na kanale nSport 36 można obejrzeć mecz S.S. Lazio - Fenerbahçe S.K., natomiast na nSport 37 jest Multiliga Europy, czyli łączona transmisja z rozgrywanych jednocześnie meczów. Oba kanały nadają w jakości HD.

[center]
i.imgur.com/ow4MOhf.jpg
[/center]

[center]
i.imgur.com/rn3W0Qz.jpg
[/center]
Awatar
bardzo ważna osoba
15-04-2013 20:34

Mam chyba dobrą wiadomość. Jeżeli komuś brakuje kanału Wojna i Pokój HD, który zakończył swoje nadawanie 5 kwietnia br., to część filmów, które były na nim oferowane może teraz obejrzeć na kanale ale kino+ HD. Myślę, że to będzie dobre rozszerzenie oferty programowej filmowego kanału CANAL+ Cyfrowego. Szkoda, że jakoś nikt o tym nie informuje, bo myślę, że wypadałoby o tym napisać. Poniżej zamieszczę kilka przykładów, które o tym dowodzą.
- Dacza na sprzedaż: 6 marca 2013, 9:00 - Wojna i Pokój HD; 15 kwietnia 2013, 10:55 - ale kino+ HD
- Czarny kwadrat: 29 marca 2013, 6:00 - Wojna i Pokój HD; 15 kwietnia 2013, 14:25 - ale kino+ HD
- Urodziny: 23 marca 2013, 6:00 - Wojna i Pokój HD; 16 kwietnia 2013, 10:20 - ale kino+ HD
- Najlepsza pora roku: 24 lutego 2013, 12:00 - Wojna i Pokój HD, 16 kwietnia 2013, 18:20 - ale kino+ HD
- Zakład o miłość: 17 marca 2013, 7:30 - Wojna i Pokój HD, 17 kwietnia 2013, 9:55 - ale kino+ HD
Czyli właściwie tylko marka Wojna i Pokój HD zniknęła z rynku, bo jak widać po przykładach powyżej, zawartość została przeniesiona. Moim zdaniem to dobra decyzja, ponieważ i raz na jakiś czas można znaleźć jakiś dobry rosyjski film i obejrzeć go sobie. Sam obejrzałem z kilka rosyjskich filmów, m.in. Jesteśmy z przyszłości 2 czy Spaleni słońcem. Odnośnie filmu Spaleni słońcem, to jego sequel, czyli Spaleni słońcem 2 będzie można obejrzeć premierowo w środę, 24 kwietnia o godz. 20:00 na CANAL+ Film 2 HD.
wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-04-2013 13:25

Jak przeglądam ramówki Canal + to rzuca mi się w oczy niezły burdel w ramówkach tych kanałów . Jeden film np. Klątwa dzikich węży jest powtarzany niemal codziennie na Canal + Family , a znów jakieś inne filmy , także zagraniczne są powtarzane bardzo rzadko . Obecne emisje filmów są planowane w skandaliczny sposób. Gdybym miał władzę w NC+ to bym wrócił do sytuacji sprzed rebraindingu Canal + poza jednym małym wyjątkiem :
Canal+ ---> Canal +
Canal + Film ---> Canal + Film
Canal + Sport ---> Canal + Sport
Canal + Film 2 ---> Canal + Family
Canal + Family ---> Canal + Gol
Canal + Family 2 ---> Canal + Weekend .

Canal + Gol i Canal + Weekend byłyby kanałami uruchamiane okazjonalnie to znaczy w trakcie meczy na żywo , które nie zmieściłyby się na Canal + i Canal + Sport. Takie rozmieszczenie kanałów skutkowałoby mniejszą liczbą niepotrzebnych powtórek filmów i większą liczbą premier .
Awatar
bardzo ważna osoba
28-04-2013 13:43

CANAL+ WEEKEND nadawał, jak sama nazwa wskazuje, tylko w weekend'y, a CANAL+ GOL nadawał regularnie. Poza tym, mając dostęp do wszystkich tych kanałów CANAL+, to mi jakoś szczególnie to nie przeszkadza. Nawet połączenie sportu z filmami, serialami i dokumentami na CANAL+ Family i CANAL+ Family 2.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
01-05-2013 00:26

Prawdopodobnie już wkrótce do oferty sieci kablowej UPC dołączy kanał sportowy nSport HD, natomiast abonenci Multimedia Polska mogą oczekiwać jego powrotu. Przypomnę, że Nowy Rok ten kanał został wycofany z tejże sieci kablowej.

Oto informacja, którą można przeczytać w tym komunikacie.

Można spodziewać się, że oglądalność wzrośnie w sposób znaczący po włączeniu kanału nSport do oferty telewizji kablowej UPC (rozmowy są na ukończeniu) oraz Multimedia Polska. Jak sie szacuje, to łącznie to ponad 2,5 mln gniazdek.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-05-2013 12:24

a ja już nie mogę się doczekać momentu kiedy będę odbierał: Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, TeleTOON+/Hyper+ i MiniMini+. Mam już nawet dla nich wybrane miejsca na liście icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
04-05-2013 14:53

Na kanale nSport 36 po zakończeniu Multiligi Europy pojawiła się plansza z logo Ligue 1, a w EPG zapowiedź meczu 35. kolejki: Paris Saint-Germain F.C. - Valenciennes FC, który odbędzie się w niedzielę, 5 maja o godzinie 20:55.
wink
Edytowane przez Emil dnia 04-05-2013 16:52
Awatar
bardzo ważna osoba
04-05-2013 16:42

@Emil raczej w Niedzielę 5 maja icon_wink
Udostępnij ten temat