"Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie"

"Dzień na świecie"

Awatar
bardzo ważna osoba
03-04-2013 22:01

Taką oto reklamę dostrzegłem. Czemu taka nazwa?
KM dodał/a następującą grafikę:
to_by.jpg
Awatar
piszę coraz więcej
04-04-2013 09:00

Właśnie! Też się zdziwiłem, jak miałem taką nazwę w EPG w Toya. W takim razie zdjęcie na Facebooku nie miałoby większego sensu.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-04-2013 18:33

Moje zdziwienie nazwą zostało stłamszone. Wszystko wiadomo - program otrzymał nową nazwę:
http://www.tvpols...dmore=5100

To bardzo dobrze, że tak się stało. Jestem zdania, że im krótsza nazwa, tym lepiej dla ucha.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-05-2013 19:04

MN napisał(a):

Rzadko oglądam "Informacje" o 18:00, więc nie wiem, czy to od dawna jest, ale w tym serwisie jest taki sam przegląd informacji z globalnych telewizji informacyjnych jak w "To był dzień na świecie". A potem gościem był Grzegorz Dobiecki. Ale to chyba nie jest nowość, bo już wcześniej wpadłem na taką rozmowę z panią z redakcji zagranicznej i też o 18:00.


Z opóźnieniem, ale dołączam zapy z tego około dziesięciominutowego "programu". Fanów "TBDnŚ" zachęcam do oglądania "Informacji" o 18:00 icon_smile.
MN dodał/a następującą grafiki:
tbdsi5.jpg tbdsi4.jpg tbdsi3.jpg tbdsi2.jpg tbdi1.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-07-2013 14:59

"Tydzień na świecie" doczeka się poważnego konkurenta. Do TVP Info wraca "7 dni świat". Mam nadzieję, że godziny emisji nie będą się pokrywać, bo jeśli tak, to będzie problem z gośćmi, bo w "7 dni świat" często gościli obecni eksperci "Tygodnia na świecie". Ale może jednak "7 dni świat będzie" rano, a nie wieczorem.

Swoją drogą, program "7 dni świat" był przywoływany kiedyś w "To był dzień na świecie", jak dobrze pamiętam. Ĺťartowano sobie, że taki dobór gości był zawsze w "7 dni świat" właśnie.
Awatar
piszę coraz więcej
25-07-2013 15:19

Wątpię, że będzie rano. Pewnie dadzą ten program, kiedy oddzielą się od pasm regionalnych, między 17 a 20.
Awatar
ważna osoba
25-07-2013 15:38

Albo o 21 bezpośrednio konkurencja a to oznacza, że nasz program przegra sromotnie z tvp info i charyzmatycznym Andrzejem Turskim.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-08-2013 21:03

"7 dni świat" tuż przez "Tygodniem na świecie" - o 20:30, ale programy się nie zazębią, bo program red. Turskiego potrwa tylko 30 minut. Problem może być z gośćmi, bo pewnie ci, którzy przyjdą tego dnia do TVP nie przyjdą już do Polsatu.
Udostępnij ten temat