Polsat Sport Weekend

bardzo ważna osoba
21-05-2013 15:30

Kanał jak najbardziej przydatny. Już dawno powinien zostać uruchomiony. Oby tylko był w HD, a nie w takiej fatalnej jakości jak PSN.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-05-2013 17:02

Pomysł może jest nawet ciekawy. Plusem jest chyba to, że będzie nadawać tylko w weekendy, przez co nie będzie można narzekać na ciągłe powtórki w programie. Jeśli chodzi o nazwę, to wiadome jest, że człon Weekend został zerżnięty z nieistniejącego już kanału, który należał do konkurencyjnej spółki, czyli CANAL+ WEEKEND, ale skoro już nie istnieje, to zapewne nie ma się do czego przyczepić. Tak jak zasugerowali inni użytkownicy, ja również jestem tego zdanie, że Polsat Sport Weekend wejdzie w zamian za ESPN Classic, który zakończy swoje nadawanie 1 sierpnia br. Może Telewizja Polsat dogada się z nadawcą ESPN Classic i część programów czy archiwalnych meczów zostanie zakupiona, po czym pojawiłyby się w ramówce nowego kanału. Inną kwestią jest to czy w dniu startu pojawiłby się również Polsat Sport Weekend HD, bo kanał sportowy, na którym byłyby zapewne jakieś transmisje na żywo bez HD, to w obecnych czasach trochę dziwna koncepcja. Zwłaszcza, że prawie 3/4 abonentów Cyfrowego Polsatu posiada już dekodery HD, co jest ważną kwestią w sprawie uruchamiania nowych kanałów i to na dodatek autorskich. Może Polsat Sport Weekend się udał i nie podzielił po x czasie od startu losu Polsatu Futbol, który zakończył swoje nadawanie.
wink
Edytowane przez Emil dnia 21-05-2013 17:11
Awatar
piszę coraz więcej
21-05-2013 18:55

Mówiliśmy kiedyś w wątku "Nasze prace graficzne" o Polsacie Weekend i o ew. zamieszczeniu w miejsce Polsatu Biznes w weekendy. Można by wykorzystać taki pomysł icon_smile
Awatar
jestem zawsze
22-07-2013 13:09

Polsat Sport Weekend dostał koncesję:
http://media2.pl/...ekend.html
Awatar
ekipa moderatorska
22-07-2013 18:19

Ani słowa o wersji HD. Mam nadzieję, że takowa będzie.
Awatar
bardzo ważna osoba
22-07-2013 18:49

Również jestem tego zdania, że Polsat Sport Weekend HD powinien być dostępny od samego początku. Zwłaszcza, że są już Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD.
wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-07-2013 19:47

@Emil To może Polsat Sport Weekend HD będzie w miejscu testph , który jest na tp 10910 V. icon_wink
Awatar
ważna osoba
22-07-2013 20:15

Pożyjemy zobaczymy przyjdzie czas ,i pora to będziemy widzieli jak i co. Na pewno taki kanał jak Polsat Weekend się przyda ,w ofercie Cyfrowego Polsatu. A na razie czekamy grzecznie na rozwój dalszych sytułacij,związanych też innymi kanałami.
Udostępnij ten temat