Problemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanych

Problemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanych

Awatar
bywam tu czasem
29-04-2013 16:41

do sagema + trzecia antena (bo konwerter ma 4 wejścia )do samsunga w innym pokoju
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-04-2013 17:09

To jak obie anteny ustawione na HotBirda 13E masz podłączone do Sagemcoma do dwóch wyjść, to jak jedną z nich przestawisz na Astrę, to wtedy nie zawsze będziesz mógł oglądać jeden kanał, a drugi nagrywać w tym samym czasie icon_wink Bo wtedy taka funkcjonalność działa tylko w przypadku jeśli oba kanały nadają z transpondera o takich samych parametrach wink
Awatar
bywam tu czasem
29-04-2013 19:11

Wiem o tym,ale coś kosztem czegoś icon_winkPoza tym i tak jest ograniczona liczba kanałów,więc nie będę bardzo stratny icon_wink
Awatar
bywam tu czasem
09-05-2013 19:16

Witam !To znowu ja.Mam prośbę.
Zakupiłem wszystkie potrzebne rzeczy i proszę o dokładną instrukcję dodania kanału TV TRWAm do listy na moim dekoderze.Chodzi i tylko o kroki wykonywane na pilocie.Nic z anteną.Z góry dziękuję.

Jeszcze jedno ,czy mała średnica czasy może mi utrudniać odbiór?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
11-05-2013 19:20

Zizou napisał(a):

Witam !To znowu ja.Mam prośbę.
Zakupiłem wszystkie potrzebne rzeczy i proszę o dokładną instrukcję dodania kanału TV TRWAm do listy na moim dekoderze.Chodzi i tylko o kroki wykonywane na pilocie.Nic z anteną.Z góry dziękuję.

Jeszcze jedno ,czy mała średnica czasy może mi utrudniać odbiór?

To czyli już wszystko zainstalowałeś i podłączyłeś? icon_wink
Awatar
bywam tu czasem
25-06-2013 13:58

Witam ponownie po długim czasie!Dzisiaj ustawiam antenę.Posiadam osobną czaszę 80 specjalnie do telewizji trwam.Co zrobić najpierw wyszukać kanał czy ustawić antenę.Łatwiej byłoby najpierw wyszukać,bo antenę ustawiam ręcznie ,a nie mam żadnego sygnalizatora.Poproszę o szybką pomoc i precyzyjne wskazówki.

Z góry dziekuję.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-06-2013 14:04

jak nie masz ustawionej anteny to kanałów nie wyszukasz. każdy dekoder ma pogląd jakości i siły sygnału wiec trzeba w taki sposób próbować znaleź sygnał
Awatar
bardzo ważna osoba
25-06-2013 14:04

Oczywiście należałoby sprawdzić czy masz sygnał z tej drugiej anteny poprzez menu dekodera. Następnie trzeba ustawić, że masz do niej dostęp, a potem wyszukać ręcznie TV Trwam, jeżeli zależy Ci tylko na tym kanale.
wink
Edytowane przez Emil dnia 25-06-2013 14:08
Udostępnij ten temat