Twoja twarz brzmi znajomo

Awatar
ekipa moderatorska
06-02-2021 10:37

Bardzo dobry ruch, liczyłem na to, bo w soboty o 22:00 program tracił z sezonu na sezon, ale jest problem, bo TVP1 i TVP2 dokonało zmian i bardzo wzmocniło swoje ramówki piątkowe. Trudno będzie TTBZ się przebić.
Awatar
piszę coraz więcej
06-02-2021 11:45

Emisja "Twojej Twarzy" na 20:00 była by dobra jeszcze kilka lat temu, nie teraz. Dziwna i niezrozumiała zmiana, desperacka próba Carycy utrzymania widowni w piątki przy braku TzG. A pomyśleć, że Polsat na stronie pisał jeszcze parę dni temu, że emisja nadal w soboty xDD

Przy okazji, świąteczny odcinek miał 10% tylko w 16-49...

daniellos7 napisał(a):
Jak sądzicie da sobie radę w nowym pasmie?

na TVP 1 -> Ojciec Mateusz
na TVP 2-> Postaw na milion
na TVN -> pasmo filmowe

Dwójka wiosną w piątki będzie emitować 3 sezon "Dance Dance Dance", a nie "Postaw na Milion" (który wróci na swoje dawne pasmo - sobota 18:30), po za tym mamy też TVN7 ze "Ślubami od Pierwszego Wejrzenia" i to z nimi Caryca Terentiew najpewniej będą walczyć (pomijam SuperKino i rzuconego na pożarcie "Ojca Mateusza" ).
Awatar
piszę coraz więcej
06-02-2021 12:07

Dwójka wiosną w piątki będzie emitować 3 sezon "Dance Dance Dance", a nie "Postaw na Milion" (który wróci na swoje dawne pasmo - sobota 18:30)


Dokladnie, moje niedopatrzenie

Jesli sie uda wyjsc obronna reka to bedzie sukces, ale sa marne szanse bo konkurencja bedzie silna. No chyba, ze planuja wprowadzic jakies zmiany w formacie ktore go uatrakcyjnia.

Juz jakies odcinki sa nagrane czy narazie sa proby ?
Awatar
jestem zawsze
06-02-2021 20:15

Zwiastun nowej edycji, o nowej porze emisji.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-03-2021 18:18

2 miliony widzów obejrzało pierwszy odcinek nowej edycji
Awatar
bardzo ważna osoba
09-03-2021 11:22

Wczoraj Polsat napisał, że prawie 2 miliony. No według mnie prawie to jest 1,99 mln. A tymczasem jak podają wirtualnemedia w top 20 nie ma TTBZ, a ostatnia pozycja ma 1,86 mln. To wiec jak to jest liczone?
Awatar
ekipa moderatorska
09-03-2021 12:16

Polsat się bawi liczbami. To co podają często nie pokrywa się z obiektywnymi liczbami, które dają Wirtualnemedia. Być może dodają osoby które oglądały na nagrywarkach, albo liczą średnią bez reklam. W Nielsenie są takie opcje.
piszę coraz więcej
09-03-2021 12:16

Chętnie też się dowiem. Bo skoro 2 mln to powinno być w tabeli. Dziwnie to liczone... Ktoś wie ile miały Przyjaciółki w pierwszym odcinku?
Udostępnij ten temat