Twoja twarz brzmi znajomo

Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
09-03-2014 00:31

MN: napis "Występ na żywo", który pojawia się w trakcie programu, ma za zadanie przekazać widzom informację że cały występ jest w 100% live (tzn. bez playbacku).

Co do programu: REWELACJA!!! Nieźle się bawiłem oglądając to. icon_wink ...zresztą większość widzów też, bo na profilu na Facebooku pojawiają się same pozytywne komentarze. Myślę, że Polsat w trakcie emisji "Twoja twarz brzmi znajomo", będzie liderem jeśli chodzi o oglądalność. Co do jury: jak dla mnie jest ok! Zresztą nie mogą to być jacyś super eksperci, bo nie na tym rzecz polega. Widz ma się świetnie przy tym bawić. Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek! icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-03-2014 00:40

To mogli napisać "bez playbacku". Bo na żywo, to na żywo - po prostu to wprowadza w błąd.

Liderem to Polsat raczej na 99% będzie w tym paśmie, o to też jestem jakoś spokojny, pewnie pani Nina również icon_wink.
Awatar
piszę coraz więcej
09-03-2014 01:51

Powiem tak. Dawno tak dobrego programu w polskiej telewizji to nie widziałem !

Zamiast oglądać naciągane emocje w 30 z rzędu talent-show obejrzałem coś... fenomenalnego ! Bardzo podoba mi się idea programu że nasze polskie, rodzime gwiazdy przebierają się i naśladują kogoś znanego na świecie o charakterystycznym stylu bycia. Cała otoczka włącznie z jury oraz prowadzącymi aż zachęca do uśmiechu i do dobrej zabawy - i nie jest to kolejny wyciskacz łez z talentu i obawy, przejdzie albo nie przejdzie tylko typowa audycja rozrywkowa pośrednio oparta na parodii.

Widząc Artura Chamskiego przebranego za Lady Gagę, Julię Pietruchę za wykonawcę PSY uśmiech sam pojawiał się na twarzy - zwłaszcza że bezpośrednio przed występem pokazywany jest oryginalny klip na którym dany artysta się wzoruje. Jury, również bardzo mi się spodobało poprzez luźne podejście do tematu - a sam pomysł żeby artyści sami siebie oceniali jest też dobry icon_wink

Pora emisji programu wydaję się nieco późna, jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę to że program jest nadawany w porze drętwych filmów na innych kanałach może to być konik Polsatu i w następnym sezonie być przesuniętym w inne pasmo, a może nawet miejsce jednego z wyeksploatowanych talent-show (mówię tutaj szczególnie o Must be the Music)

Sam program porównać można do innego hitu Polsatu czyli do ''Jak oni Śpiewają'', jednak ''Twoja twarz brzmi znajomo'' jest o wiele lepsza i ciekawsza icon_smile

Aha - i muszę pochwalić społecznościową stronę przedsięwzięcia - fanpage naprawdę bardzo ciekawy, na bieżąco są zbierane opinie o programie a także zachęty do aktywności. Oby tak dalej ! Liczę że program zostanie kontynuowany - obojętne czy to w wiosennej czy jesienniej ramówce icon_wink
__________
Jedyne co mi się deczko niespodobalo to ciachanie. Lepsze by było wejście Dowbora w filmie z przygotowań, zamiast iluzji tej windy. (swoją drogą przypomniała mi się nieco już zapomniana Muzyczna Winda)

A jak nie, to zaprzestać całego procederu i pokazywać tylko film z przygotowań - niczym Taniec z Gwiazdami icon_smile
rozkręcam się
09-03-2014 09:35

No postarali się, program bardzo fajny zupełnie coś innego niż dotychczas . Program się fajnie ogląda , Fenomenalne jury icon_smile Dawno mi sę nie podobał jakiś program na Polsacie , ale wczoraj mnie miło zaskoczyli . Też zauważyłem podobieństwo z JOŚ , ale TTBZ jest dużo lepsze . Pora jak dla mnie bardz dobra , bo od 20.00 oglądam X factor to potem mogę się przerzucić na TTBZ . Jeszcze raz to powiem bardzo fajny ten program , ale kiczu tu nie widze . Ale nie czekam na kolejne takie programy tylko jakieś nowe , dlatego mam nadzieje że TVN nie będzie szukał takiego formatu , wystarczy ten jeden bardzo dobrze zrobiony icon_smile
jestem zawsze
09-03-2014 11:16

Świetny program. Spodziewałem się czegoś gorszego, a okazuje się, że to show zrobione z super pomysłem i przymrużeniem oka icon_wink Czegoś takiego brakowało. O wiele ciekawsze niż kabarety icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-03-2014 12:08

Pierwszy odcinek jest już dostępny w IPLI, jakby ktoś przegapił emisję w Polsacie: ipla.tv/Twoja-twa...od-5905823.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-03-2014 12:22

To coś dla mnie, bo w ogóle nie oglądałem tego programu, a nagrać to sobie nie nagrałem.
icon_smile icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-03-2014 14:04

Strona internetowa programu: twojatwarzbrzmizn....polsat.pl.
Udostępnij ten temat