jestem zawsze
14-07-2019 10:35

Na jesieni będzie nowy teleturniej Krzyżówka w TVP1
jestem zawsze
17-07-2019 10:44

Barwy szczęścia od 19 sierpnia
M jak Miłość od 2 września
Na dobre i na złe oraz Na sygnale od 4 września

A w TVP1 zmiana bo Dziewczyny ze Lwowa w piątkowym prime time
jestem zawsze
17-07-2019 14:56

Jutro pierwsze nagrania do programu The Voice Senior więc jutro się dowiemy kto prowadzi i kto jest w jury
jestem zawsze
17-07-2019 18:37

Chociaż oficjalnie wciąż nie ujawniono składu poszczególnych komisji jurorskich, wiemy, że na pewno na czerwonych fotelach w The Voice zobaczymy: Michała Szpaka, Margaret, Dawida Kwiatkowskiego, Andrzeja Piasecznego, Tomsona i Barona , Kamila Bednarka , Alicję Majewską oraz Urszulę Dudziak, która nie tak dawno zachwycała się przed naszą kamerą programem The Voice Senior. Wspomniane gwiazdy wzięły ostatnio udział w spocie promocyjnym, który będzie puszczany jako zajawka w bloku reklamowym TVP, przed poszczególnymi programami. Prawdopodobnie w krótkim filmiku zobaczymy ekipy ze wszystkich trzech programów, co z pewnością jeszcze bardziej zachęci widzów do oglądania talent-shows
jestem zawsze
18-07-2019 15:48

Oficjalnie trenerami w The Voice Senior są : Alicja Majewska , Marek Piekarczyk , Urszula Dudziak oraz Andrzej Piaseczny .
Awatar
bardzo ważna osoba
19-07-2019 07:14

Najbardziej idiotyczny pomysł kierownictwa TVP wyszedł na światło dzienne właśnie dzisiaj. Otóż Norbi i Brzozowski mają zamienić się programami. Czyli Norbi poprowadzi Koło fortuny, a Brzozowski Jaka to melodia?.
jestem zawsze
19-07-2019 10:01

No niestety ale ta wiadomość jest już oficjalna . MASAKRA
jestem zawsze
19-07-2019 10:18

Wikipedia pisze że trenerami 10 edycji The Voice of Poland są : Kamil Bednarek , Michał Szpak , Tomson i Baron oraz Margaret
Udostępnij ten temat