jestem zawsze
23-08-2019 08:19

Postaw na milion teraz w Tvp1 w soboty o 18.30 począwszy od 7 września
Awatar
jestem zawsze
23-08-2019 10:10

Sikora, Nowakowska i Węgiel poprowadzą konkurs Eurowizji Junior 2019
Awatar
jestem zawsze
23-08-2019 10:13

Prezes TVP Jacek Kurski poprosił gości przybyłych na prezentację jesiennej ramówki Telewizji Polskiej o uczczenie minutą ciszy Piotra Woźniaka-Staraka, który utonął w niedzielę w jeziorze Kisajno na Mazurach oraz ofiar tragicznej w skutkach burzy w Tatrach. Jacek Kurski powiedział, że tragedia w górach „dotknęła serca Polaków”. – Myślę że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę Państwa o uczczenie tych dwóch tragedii chwilą ciszy – powiedział szef Telewizji Polskiej.
Awatar
jestem zawsze
23-08-2019 10:17

Dzisiaj w PNŚ prowadzili Łukasz Nowicki i Ida Nowakowska.
Kiedy kończyli mówić o jesiennej ramówce TVP, Ida Nowakowska powiedziała - Postaw na milion z Łukaszem od 7 września w TVP1. Łukasz Nowicki powiedział jakoś że - Postaw na milion jest w TVP2. Musiał jeszcze nie wiedzieć...
Awatar
jestem zawsze
23-08-2019 10:57

Pod koniec PNŚ, Łukasz Nowicki powiedział że od 2 września PNŚ od 7:15.
Licytacji ciąg dalszy...
jestem zawsze
25-08-2019 13:28

Od 13 września, w piątki o 22:20 w programie “Muzyka na weekend” zostaną przypominane najlepsze występy artystów, którzy wystąpili podczas letnich koncertów Dwójki.
bardzo ważna osoba
26-08-2019 17:19

A ja uważam że to jest taka dziecinada że aż głową boli jeszcze jak by to miało wielomiliinową oglądalność to bym jeszcze zrozumiał ale przeciętny Polak to o tej porze albo jest w pracy albo się do niej szykuje i nie sądzę aby w tym czasie włączał telewizję tylko po to aby obejrzeć kawałek pytania na śniadanie lub DDTVN ja osobiście To włączam radio w czasie zbierania się do pracy i nawet nie myślę o tym aby włączyć TV a jeśli już to raczej bym włączył jakiś kanał informacyjny i tym kanałem z całą pewnością nie był by TVP Info icon_wink
Awatar
jestem zawsze
26-08-2019 18:27

To prawda Szeregowy...
Udostępnij ten temat