piszę coraz więcej
20-02-2020 19:57

Trochę szkoda, lecz jak komentują internauci ten serial stracił sens już od 4 sezonu, bo do 3 sezonu było śmiesznie, ale potem było już niestety nieśmiesznie i nieciekawie.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-02-2020 22:10

Teraz by mogli wykorzystać scenariusze z NOS. Jutro będzie wczoraj, albo Operacja ojciec
Awatar
jestem zawsze
21-02-2020 11:57

Podobno TVP skończy "Rodzinkę" dlatego że ludzie szukają chętniej dawniejszych sezonów niż nowszych. Ja też chętniej oglądam te starsze odcinki ale mi bardzo jest szkoda że nie będzie nowych odcinków i sezonów
jestem zawsze
21-02-2020 16:21

bucikkkkk napisał(a):

Bardzo ale to bardzo szkoda . To prawie 10 lat z tym serialem . Aż mi się płakać chcę :sad

Z jednej strony - kawał najnowszej historii Dwójki, z drugiej - co pokazała widownia - było już znużenie od kilku sezonów tym serialem.
jestem zawsze
22-02-2020 09:55

Pełna lista uczestników Star Voice
1.Robert Koszucki
2.Tadeusz Chudecki
3.Marcel Sabat
4.Jacek Lenartowicz
5.Aleksiej Jarowienko
6.Marcin Urbaś
7.Przemysław Babiarz
8.Monika Pyrek
9.Beata Chmielowska-Olech
10.Milena Sadowska
11.Aleksandra Szwed
Awatar
jestem zawsze
22-02-2020 16:13

Ośrodki terenowe TVP mają wyprodukować minimum 688 godzin dla centrali
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...a-centrali

292 tys. widzów „Woronicza 17”. TVP Info przegrywa z TVN24
Więcejdown
https://www.wirtu...tys-widzow
Awatar
bardzo ważna osoba
22-02-2020 17:40

Krótkim półgodzinnym serialem komediowym będzie Operacja Ojciec - serial ma być emitowany w weekendy i w przyszłości może zastąpić Rodzinkę.pl. Głównym bohaterem serialu jest mężczyzna, który musi sobie poradzić z wychowaniem czwórki dzieci po tym jak żona od niego odchodzi.


Jak widać już dawno bym zapowiadany jako serial, który zastąpi Rodzinkę.pl. Nie zdziwiłbym się jakby rolę ojca otrzymał Karolak.
Awatar
jestem zawsze
22-02-2020 23:11

Marcin Maciejczak w ścisłym finale pokonał Hanię Sztachańską i Natalię Kawalec.
Marcin Maciejczak wygrał trzecią edycję „The Voice Kids”
Udostępnij ten temat