jestem zawsze
20-01-2019 16:16

Na pewno jesienią będzie The Voice Of Poland , ale nie widzę problemu żeby był w niedzielę .
jestem zawsze
20-01-2019 16:40

W niedzielę to jest "Rolnik szukający żony". Już raz "The Voice" rywalizował z "Rolnikiem..." i skończyło się to ostrą burą. icon_smile
jestem zawsze
21-01-2019 09:54

A to niespodzianka! Barbara Kurdej-Szatan przed kolejnym wielkim wyzwaniem telewizyjnym. Jak dowiedział się "Flesz", aktorka dostała propozycję poprowadzenia nowego show tanecznego TVP "Dance, Dance, Dance". Kurdej-Szatan miała początkowo tańczyć w programie razem z ... mężem, ale dotkliwa kontuzja nogi pokrzyżowała plany Rafałowi, Basia będzie więc prowadzić program z Tomaszem Kammelem. Ta para gwarantuje sukces, bowiem razem byli gospodarzami show "The Voice of Poland".

Ale to nie koniec sensacji. "Flesz" dotarł do kolejnych nazwisk, które będą brały udział w programie. To wielkie zaskoczenie, bo po raz pierwszy w telewizji razem zatańczą mistrzyni świata fitness Kasia Dziurska ze swoim chłopakiem, mistrzem kulturystyki Emilianem Gankowskim. Dalej jest równie ciekawie, bowiem Paulina Krupińska zatańczy z ... Kaludią Halejcio, a Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim. W jury zasiądą zaś Ewa Chodakowska i ... Robert Kubisz. Będzie się działo!

Więcej na ten show, w nowym "Fleszu".
jestem zawsze
21-01-2019 17:03

Według pewniejszych źródeł Rafał Szatan kontuzję ma już za sobą i wystąpi razem z Basią w programie. Zawadzka jednak prawdopobnie poprowadzi ten program.

Co ciekawe - wśród uczestniczek może się znaleźć Agnieszka Hyży. Kurdej-Szatan jakiś czas temu wrzuciła na Instastory zdjęcie ze spotkania, gdzie oprócz wyżej wymienionych nazwisk była właśnie ona oraz także Monika Mazur - znana z "Na sygnale". Tak doszedł użytkownik innego forum.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-01-2019 17:13

Hyży w konkurencyjnej stacji? Wątpię.

A Szatan miał przecież wystąpić w TzG.
jestem zawsze
21-01-2019 17:45

Jej mąż przecież był trenerem w "TVoP". Poza tym często występuje w "PnŚ". Przecież w "TzG" wystąpi prezenterka programu porannego Dwójki. icon_smile
jestem zawsze
21-01-2019 19:57

Na pewno nie wystąpi Agnieszka Hyży bo podajże teraz będzie miała te "Cztery Wesela " . Zawadzka dla mnie się nie nadaje do tego typu programów w bo jak Była w Voice to było bez nadziejnie . Tomasz Kammel na pewno poprowadzi i Basia chyba też . Jestem ciekaw co z uczestnikami . Portal Flesz mówi że wystąpi Katarzyna Dziurska tylko że rok temu tańczyła w tańcu z Gwiazdami i Portal Flesz pisze że wystąpi Wiktoria Gąsiewska a ona też rok temu tańczyła w TZG .
jestem zawsze
21-01-2019 20:56

Flesz pisze także o kontuzji Rafała Szatana, której dawno już nie ma, to tak propo tego, co "Flesz" napisał. icon_wink

Poza tym "Cztery Wesela", to program, którego pierwsze odcinki są już nagrane, a kolejne będą niedługo realizowane. Nie powinno więc to czynić przeszkody dla Hyży.

A jak wytłumaczysz udział Tamary Gonnzalez-Perei w "TzG", która przecież prowadzi "PnŚ" w którym dość często gości Hyży? icon_wink
Udostępnij ten temat