jestem zawsze
20-05-2020 10:58

Nowy program prowadzony przez Idę Nowakowską pt"Ameryka Da Się Lubić" ju 6 czerwca w soboty o 20.00 w Dwójce.
jestem zawsze
31-05-2020 23:59

W studio spikerskim Sylwia Dekiert zaprosiła widzów na trzeci sezon serialu Stulecie Winnych. Więc możemy się spodziewać trzeciego sezonu za rok w marcu.
Awatar
jestem zawsze
04-06-2020 18:47

Pasmo regionalne zostanie skrócone o 10 minut.
Losowania gier Lotto od połowy czerwca na antenie TVP 3
jestem zawsze
04-06-2020 20:34

Nowy Program Idy Nowakowskiej "Ameryka Da Się Lubić" Zostaje Przesunięty Z Racji Tego Co Się Dzieje W USA.
jestem zawsze
10-06-2020 16:01

W niedzielę 28 czerwca w Nowym Targu startuje. W tym roku trasa będzie liczyć 9 koncertów i mieć specjalną formę. Będzie się odbywać dla widowni w zaparkowanych pod sceną samochodach. Na żywo w TVP2 w każdą niedzielę o 20:40 . Na początek, 28 czerwca, w koncercie na scenie usytuowanej na lotnisku w Nowym Targu wystąpią największe gwiazdy: ZenekMartyniuk, WEEKEND, CLEO, Piękni i Młodzi, DajToGłośniej oraz Ronnie Ferrari . Koncert poprowadzą Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Widzowie w samochodach pod sceną wezmą udział w koncercie, dostrajając odbiorniki radiowe do koncertowej częstotliwości, a aplauz dla artystów będą wyrażać nie tylko oklaskami, ale też migając światłami i trąbiąc ze swoich aut.

Podczas całej trasy zagrają m.in.: Sylwia Grzeszczak Official, WEEKEND, Anna Wyszkoni, Bayer Full, Helena Vondráčková, Milano, Piękni i Młodzi, CLEO, DajToGłośniej, Ronnie Ferrari, Thomas Anders i Thomas Anders & Modern Talking Band, Zenek Martyniuk Akcent Polska, Maryla Rodowicz, Zespół Muzyczny DEFIS, Łzy, Blue Café, Zespół After Party, Roksana Węgiel - Roxie, Jorrgus, Aleksiej Jarowienko, Jacek Stachursky i wielu innych wykonawców.

Kolejne koncerty odbędą się m.in. w Olsztynie, Gdyni i Rzeszowie.
Awatar
jestem zawsze
19-06-2020 20:38

"Warto rozmawiać" wraca po przerwie z powodu koronawirusa. TVP przenosi program z TVP Info do TVP3
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...gdzie-tvp3
bardzo ważna osoba
19-06-2020 20:46

Oznacza to degradacje dla tego programu z jednej z głównych anten TVP zresztą wcale mnie to nie dziwi program o niczym dyskusja bez sensu itd
jestem zawsze
20-06-2020 14:04

W każdą sobotę (od dzisiaj) o godzinie 21.30 będzie nowy program To Był Festiwal.
Udostępnij ten temat