Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-12-2010 21:02

http://forum.satk...61#p419461
Byłem chyba pierwszy w Polsce, nieskromnie mówiąc icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-12-2010 21:19

Racja, gratulacje icon_smile. Ale w ładnej jakości jako pierwsze było u nas icon_smile. I tyle tego wątku oftopowego z cyklu kto był pierwszy icon_wink. Wracajmy do meritum.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-12-2010 21:35

...a więc ;]
Czekam na TVP Seriale z niecierpliwością. Bulionerzy, Londyńczycy, Ranczo oraz stare seriale jak Zmiennicy, Czterdziestolatek czy Alternatywy 4 to pozycje, które można oglądać bez końca icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-12-2010 21:44

Ja również z chęcią rzuciłbym okiem na niektóre seriale, ale jako, że posiadam tylko "jedyną słuszną platformę" icon_wink, więc muszę czekać, jak kilka milionów innych osób, na to, co zrobi Cyfrowy Polsat icon_wink. Kanał może być często oceniany jako siedlisko powtórek i "zapchajdziur", ale przecież na pewno znajdzie wielu wiernych widzów. Sporo osób rzuci okiem chociażby na pierwsze odcinki "Złotopolskich" czy "M jak miłość" icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-12-2010 21:50

Ja już w ramówce zobaczyłem serial mojej młodości "Do przerwy 0:1"
Pewnie puszczą jeszcze Wakacje z duchami, Pan Samochodzik i Templariusze, Gruby, Gazda z diabelnej, Szalenstwa Majki Skowron icon_smile
Awatar
jestem zawsze
04-12-2010 12:26

może być całkiem ciekawy kanał, zwłaszcza jak będzie pokazywał starsze seriale, wtedy z pewnością przyciągnie wielu dorosłych ludzi, jak Kino Polska icon_wink Nowe seriale też przyciągną widzów, więc myślę, że TVP Seriale to będzie kanał trafiony w 100% icon_wink Tylko tak, żeby jeszcze 1cpn1 dorzucił go do swojej oferty...
Awatar
stały bywalec
04-12-2010 14:13

w ramówce znajdzie się też Aleja gwiazd.
Awatar
jestem zawsze
04-12-2010 14:28

A także różne filmy (najczęściej komedie) w weekendy - co myślę może być zapowiedzią pojawienia się innej stacji TVP czyli TVP Film icon_smile
Udostępnij ten temat