Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Awatar
bywam tu czasem
19-03-2019 17:20

abc70620 napisał(a):

Prawidłowy tytuł filmu, który oglądałeś MGessler brzmi "Po prostu przyjaźń".


A pomyliło mi sie
Awatar
bardzo ważna osoba
13-04-2019 08:44

Wczoraj z programu odpadła Radwańska, co jest szokujące, bo przecież była największą gwiazdą tej edycji. Czyżby za droga była?
piszę coraz więcej
13-04-2019 10:27

Felippe napisał(a):

Wczoraj z programu odpadła Radwańska, co jest szokujące, bo przecież była największą gwiazdą tej edycji. Czyżby za droga była?


Obstawiam, że odpadła z racji na jej imprezę, która jest w maju w Krakowie.... A w ogóle jakie wyniki oglądalności są? Nie zdziwię się jeśli piosenkarka z wczoraj co była w tańcu w następnej edycji będzie.
jestem zawsze
14-04-2019 00:50

Przecież jej benefis jest dopiero 21 maja - kilka dni po finale "TzG". Trochę się to kupy nie trzyma.

Radwańska, owszem i gwiazda, ale widzowie wolą głosowac na ludzi pokroju Węgłowskiego i Mazur, niż osobę, która w swoim życiu prawie wszystko już osiągnęła.

A wyniki będą dopiero w poniedziałek.
jestem zawsze
29-04-2019 22:48

Miniony odcinek pod względem oglądalności nie załapał się do Top 20 tygodniowego, co oznacza, że program obejrzało góra 2,0-2,1 mln widzów. To najgorsza oglądalność w historii programu, także pod względem edycji TVN-owskich. Cóż, wyż saharyjski i eliminacja Radwańskiej swoje zrobiły.
jestem zawsze
06-05-2019 20:38

Program wrócił do tabelek oglądalności Top 20, ale według jednego z userów forum M2 ostatni odcinek nie miał nawet 10 proc. w grupie komercyjnej. Czyżby taniec w piątki w Polsacie zupełnie się wypalił?

Co do "WoD" - biorąc pod uwagę, że po trzeciej edycji program w USA także prawdopodobnie schodzi z anteny, to chyba show J. Lo. w Polsacie nie miało prawa się udać.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-05-2019 21:44

Po tej przerwie świątecznej oglądalność spadła, ale to tak jest co roku.
Awatar
ekipa moderatorska
06-05-2019 22:09

Oglądalność spada z sezonu na sezon i tego trendu się nie zatrzyma. Ale to wciąż jest najlepiej oglądany program Polsatu. W grupie komercyjnej wyniki są słabe, ale na poziomie nowych programów wprowadzanych w ostatnich sezonach. Więc Taniec spokojnie jeszcze pozostanie na dłużej.
Udostępnij ten temat