Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

jestem zawsze
07-05-2019 15:28

Skoro to najchętniej oglądany program, to może najwyższy czas by coś zmienić w podejściu do ramówki Polsatu. icon_wink Na samych paradokumentach i disco-polo stacja również daleko nie zajedzie.
bardzo ważna osoba
07-05-2019 15:53

No tylko że te paradokunenty mają chyba największą oglądalność historie z d..y wzięte mają największe branie nie mówiąc już o disco polo którego w Polsacie też nie brakuje icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-05-2019 16:18

Teraz powinno wzrosnąć, bo przed nami dwa decydujące odcinki.
jestem zawsze
07-05-2019 18:12

Liverpool802 napisał(a):

No tylko że te paradokunenty mają chyba największą oglądalność historie z d..y wzięte mają największe branie nie mówiąc już o disco polo którego w Polsacie też nie brakuje icon_wink

Tego nie kwestioniuję, aczkolwiek paradokumenty najczęściej są poza ścisłym prime-time'em. icon_wink
bardzo ważna osoba
07-05-2019 19:06

Trzeciak napisał(a):

Liverpool802 napisał(a):

No tylko że te paradokunenty mają chyba największą oglądalność historie z d..y wzięte mają największe branie nie mówiąc już o disco polo którego w Polsacie też nie brakuje icon_wink

Tego nie kwestioniuję, aczkolwiek paradokumenty najczęściej są poza ścisłym prime-time'em. icon_wink
No też prawda icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
10-05-2019 23:00

Joanna Mazur i Gimper w finale programu.
bardzo ważna osoba
11-05-2019 08:17

Już od początku sezonu wiedziałem że zajdą daleko i wcale bym się nie zdziwił jak wygrają jestem pewien w 100% choć ostatnie wydarzenia w LM nakazują tak do końca nie być w 100% pewnym swego icon_green
jestem zawsze
14-05-2019 17:24

Tylko jak wygra Gimper, to przegra "TzG". Ba, już przegrał, tegoroczy finał już jest tak mało emocjonunący. icon_smile
Udostępnij ten temat