Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Awatar
bardzo ważna osoba
10-01-2014 17:13

KM napisał(a):

Emil napisał(a):

Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania.


Pokładam duże nadzieję w Rochstarze, pomimo jednej, fatalnej porażki jaką był niewątpliwie program "Tylko nas dwoje".

Taniec z gwiazdami jest znacznie większą i poważniejszą produkcją od Tylko nas dwoje. Nawet u siebie, czyli w Wielkiej Brytanii się nie przyjął, bo wyemitowano jedynie dwie edycje.
wink

Taniec z gwiazdami może się niektórym nie podobać, ale to jest chyba pewne, że będą mieli dobrą oglądalność.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
10-01-2014 18:09

Emil napisał(a):

KM napisał(a):

Emil napisał(a):

Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania.


Pokładam duże nadzieję w Rochstarze, pomimo jednej, fatalnej porażki jaką był niewątpliwie program "Tylko nas dwoje".

Taniec z gwiazdami jest znacznie większą i poważniejszą produkcją od Tylko nas dwoje.


To tym bardziej jest to blamaż dla Rochstara. No, ale nie o tym. Kończę OT.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-01-2014 19:21

Mam mieszane uczucia, ciężko mi powiedzieć, czy coś z tego będzie icon_wink No ale niech próbują, może się uda icon_smile I tak nie będę tego oglądał icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
11-01-2014 15:04

To będzie murowany hit ramówki. Plotkarskie media piszą o tym programie od dawna a ostatnio to już jest szał. TVN zbudował całą swą popularność na tym programie. Systematycznie promowali kolejne swoje gwiazdy.

Mnie najbardziej ciekawi dzień emisji. Powinna być niedziela. A 1mbtmtm przerzucić na piątek. Wyjściem jest też sobota. Wtedy pojawiła by się szansa zwycięstwa w sobotę po raz pierwszy od lat. A przy transmisji w soboty nie wyrobią się do czerwca.
Program będzie miał pewnie 13 odcinków. Od marca jest zaledwie 15 weekendów do początku MŚ w Piłce nożnej. Z czego ostatnie dwa już w czerwcu. I jeden z nich zajmą TopTrendy. Do tego na pewno będzie jedna gala KSW w sobotę w otwartym Polsacie. I jeszcze Wielkanoc oraz weekend majowy wypadają w weekendy. Będzie bardzo napięty harmonogram.
Awatar
ważna osoba
11-01-2014 16:14

Dziwi mnie że tvn zrezygnował bo od dawna mówiono że show powróci na wiosnę. 1pol o tyle ma dobrze że program ma już wyrobioną markę. Studio, czołówka, prowadzenie, muzyka była idealna dlatego ten format się sprawdził, był to bardzo elegancki program. Ciekawe jak będzie na Polsacie?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-01-2014 18:11

Zgadzam się ze Staszkiem, niedziela jest idealna dla "Tańca z gwiazdami". A "Tylko muzyka" w sumie mogłaby być w piątki, bo raczej chyba nie zdecydują się na konfrontację w soboty. Jedno jest pewne, "TzG" nie będzie na pewno w soboty, bo tego dnia Rochstar produkuje "TVoP" icon_wink.

Ciekawe też, czy Polsat będzie pokazywał kulisy "TzG", jak to robił TVN. Te kulisy też były o różnych godzinach na przestrzeni lat, ale ostatnio były chyba na żywo zaraz po "TzG".

---
PS Jutro chyba coś o "TzG" w "Nowym dniu". Goście: Jan Kliment, Anna Głogowska, Stefano Tarazzino, Paula Biernat, Krzysztof Hulboj, Janja Lesar (za profilem K. Ibisza na Facebooku).
Awatar
ekipa moderatorska
11-01-2014 19:14

Przejrzałem parę plotkarskich portali i wszędzie pełno TzG. Nowa plotka to Hubert Urbański prowadzącym. Ibisz również rywalizuje o to miano.
rozkręcam się
11-01-2014 19:20

A ja bym nie był jeszcze aż tak pewny czy ten format się pojawi w Polsacie , bo TVN chyba prowadzi rozmowy z BBC , to że Polsat tą informacje potwierdził nic nie znaczy , ale z E-maila jakiego dostałem z TVN , dowiedziałem się ,że decyzje dotyczące TZG nie zostały jeszcze podjęte , oczywiście może to byc dobra mina do złej gry , ale poczekajmy aż TVN się wypowie i sam Edward Miszczak i poczekajmy do marca
Udostępnij ten temat