Disco Polo Music

Awatar
jestem zawsze
09-12-2017 15:18

Tymczasem po ostatnich przejęciach Polsatu przyszłość stacji Disco Polo Music stanęła pod znakiem zapytania. Na forach już spekuluje się że ta stacja (a jak nie ona to Vox Music TV) może iść do odstrzału. W sumie to nie jest dziwne bo Polo TV gwarantuje większy zasięg jeżeli chodzi o program czy na przykład eventy emitowane po zakończeniu transmisji przez antenę główną Polsatu czy stację Super Polsat. Jestem ciekaw jak 1pol to sobie zorganizuje gdyż w zasadzie utrzymywanie trzech osobnych redakcji stacji zamiast jednej dużej jest nieopłacalne.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-12-2017 15:25

To, że fora spekulują (a właściwie dyskutują), to nic nie znaczy. Taka jest ich rola icon_lol

A co będzie w przyszłości, to poczekaj cierpliwie a się dowiesz.
Awatar
jestem zawsze
10-12-2017 15:25

Masz racje. Nie zaskodzi nam poczekać na dalsze ruchy w tej sprawie.
Wracając do Disco Polo Music od grudnia co sobotę i niedziele o 20:00 kanał pokazywać będzie widowiska muzyczne zrealizowane przez Polsat w tym roku. Z racji Sylwestra dodatkowy koncert, pojawi się także na antenie stacji w piątek 29 grudnia. Jeżeli mówimy już o Sylwestrze to wtedy stacja pokaże relacje z "Roztańczonego PGE Narodowego" zaś w święta pojawią się kilkugodzinne specjalne pasma muzyczne "Święta z Disco Polo Music" w których to, na przykład znajdą się utwory świąteczne czy hity disco polo z ostatnich dwóch lat.
Pełna ramówka na grudzień znajduje się tutaj: http://www.polsat..._2017.xlsx
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-08-2019 14:50

W Disco Polo Music od września serial "Miłość w rytmie disco" (powtórki z Polo TV).
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-03-2020 16:12
stały bywalec
09-01-2021 18:57

Ostatnio sporo czasu spędziłem oglądając DPM i jak kanał w jakości HD to ma bardzo kiepską oprawę i belki. Na 50 calowym telewizorze logo jak i belki zapowiadający kolejny utwór, strasznie pikseluje.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
10-01-2021 09:05

Kanał nie nadaje w jakości HD.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-03-2021 16:43

Trzy nowe programy od 20 marca w Disco Polo Music (wideo).

https://www.wirtu...edzie-bang
Udostępnij ten temat