Disco Polo Music

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-06-2021 19:31

Kanał Disco Polo Music na zbliżające się wakacje przygotował nowość dzięki której będzie bliżej swoich widzów i to dosłownie. A oprócz tego kontynuowane będą premierowe odcinki Disco Polo Life oraz Top 10 lista przebojów.


„Dedykacje na wakacje”- nowość w Disco Polo Music
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-12-2021 11:57

Dyskoteka Gra! czyli największy sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music. W sylwestra oba kanały disco-polo porwą widzów największymi hitami disco wykonanymi przez plejadę gwiazd tego gatunku. Już od 19.30 wystartuje szalona zabawa.

Dyskoteka Gra! czyli największy sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-03-2022 11:15

W wiosennej ramówce stacja przygotowała dla swoich widzów jeden nowy program, którego premierowe odcinki pojawiać się będą na antenie w każdą sobotę oraz pięć kontynuacji kultowych pozycji, cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów. Wiosenna ramówka startuje w piątek 4 marca.

Jedna nowość i pięć kontynuacji na wiosnę w Disco Polo Music
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-09-2022 18:16

W jesiennej ramówce stacja przygotowała dla swoich widzów premierowe odcinki kontynuacji programów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jesienna ramówka startuje w sobotę 1 października.

Kolejne sezony sprawdzonych formatów w Disco Polo Music
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-12-2022 17:14

Już w sylwestra Polo Tv i Disco Polo Music porwą widzów do tańca największymi hitami disco wykonanymi przez plejadę gwiazd tego gatunku. Już od godziny 19.30 wystartuje szalona zabawa na obu kanałach jednocześnie.

Łódź Disco Fest 2022 czyli największy sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-02-2023 10:08

Już 4 marca na antenę Disco Polo Music powrócą premierowe odcinki show "Moje disco, moje wszystko". Prowadząca, Paulina Sykut-Jeżyna wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawia o karierze w disco polo.

„Moje disco, moje wszystko” od marca w Disco Polo Music. Capitan Folk pierwszym gościem
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-04-2023 20:42

Już w majówkę widzowie zobaczą specjalny odcinek programu "Moje disco, moje wszystko". Na scenie show wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo - ustalił serwis tvpolsat.info.

Norbi, MiłyPan, Łobuzy i Topky w specjalnym odcinku „Moje disco, moje wszystko”
Udostępnij ten temat