Muzo.tv

Awatar
piszę coraz więcej
05-03-2015 12:53

Niech się skupią na uratowaniu Muzo Fm. Tu jeszcze jest jakaś nadzieja. Bo co do telewizji to niestety raczej sprawa przegrana. Przeciętny Polak woli po robocie usiąść, pooglądać i posłuchać sobie jakieś "bajabongo" czy inne "bara bara bara riki tiki tak" a nie jakieś Pearl Jam czy Soundgardenicon_wink
Awatar
stały bywalec
26-09-2015 13:55

Dokładnie dziś 26 wrzesnia 2015 roku, mija rok odkąd nadaje Muzo.tv, stacja nie notuje dużego wzrostu oglądalnosci, jest na słabym poziomie, zapewne 2 urodzin stacji nie doczekamy, przynajmniej w tej nazwie i z tego gatunku muzyki icon_smile
Awatar
jestem zawsze
26-09-2015 20:46

Moim zdaniem najlepsze czasy dla Muzo.tv minęły wraz z kasacją audycji prezenterskich. Obecnie niestety ta stacja sprawia wrażenie stacji która to za chwilę miałaby się rozlecieć a to dlatego że jak na przykład Viva Polska jest obecnie tylko zwyczajną "szafą grającą" przeplataną reklamami.
Co najlepsze radiowa wersja stacji (czyli Muzo.fm) jest znacznie lepsza od opcji telewizyjnej - tam przynajmniej coś się dzieje.
Awatar
ważna osoba
26-09-2015 20:56

Dla mnie Muzo.tv jest najlepszą stacją muzyczną z dobrą muzyką. Zwyczajny Kowalski lubi mało ambitną muzykę, więc nie doceni Muzo. Mam nadzieje, że jednak stacja ta przetrwa, czego im życzę.
@MK, w naszym kraju większość stacji muzycznych jest szafą grającą. Po co komu gadające głowy, lub silący się kiepskie żarty prezenterzy?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-09-2015 21:15

"Muzo.tv jest najlepszą stacją muzyczną"? Wyniki oglądalności mówią co innego i to zdecydowanie. Niedawno Polsat zarejestrował domenę "polsatfun.pl", co może sugerować rebranding 1muz na kanał o nazwie właśnie Polsat Fun i oby tak się stało icon_wink
Awatar
ważna osoba
26-09-2015 21:37

@przemekp, umiesz czytać?. Jest najlepszą dla mnie stacją, to po pierwsze. Po drugie, od kiedy to wysoka oglądalność jest wyznacznikiem tego, że coś jest dobre?. Oby nie, ja życzyłbym sobie, aby Muzo.tv zostało z muzyką taką, jaką emituje. Mało u nas stacji TV z ambitniejszą muzyką. Większość stacji emituje głównie muzykę pop-dance oraz EDM. Poza tym wykupienie domeny Polsat Fun.pl wcale nie musi oznaczać rebrandingu Muzo.tv na Polsat Fun. To już twoja nadinterpretacja.
Awatar
jestem zawsze
26-09-2015 21:42

@Danio, Po to by stacje miały jakiś tam kontakt ze swoimi widzami. Dla przykładku podam tutaj 4fun.tv, Eskę TV i Polo TV które to całkiem dobrze radzą sobie mając swoich prezenterów.
Co do rebrandingu to tutaj sprawa jest nieco skomplikowana ponieważ telewizja jest powiązana z radiem więc zmiana nazwy jednej strony musiałaby oznaczać podobny proces u drugiej strony. Myślę więc że Polsat Fun może powstać ale jako osobna stacja a nie podmiana nazwy z Muzo.tv.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-09-2015 21:45

@Danio, Jeśli patrzeć tylko na ten ostatni mój post tutaj to z tego by wynikało, że nie umiem czytać... Aha, myślałem, że chodziło Ci też o to, że oglądalność też jest dobra. No ale niestety, że coś jest dobre, a jednocześnie przy tym oglądalność jest niemal zerowa to z tego Muzo.tv nie wyżyje. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Polsat był zadowolony z wyników Muzo.tv icon_wink
Udostępnij ten temat