Muzo.tv

Awatar
ważna osoba
26-09-2015 21:46

Dla mnie ważniejsza od prezenterów jest muzyka, którą stacja emituje. Tutaj taka Eska TV, 4fun.tv czy Polo TV nie mają nic mi do zaoferowania. Nie jestem w grupie docelowej tychże stacji muzycznych.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-12-2015 17:30

Zlikwidowano stronę internetową Muzo.tv. Stacja ma teraz tylko podstronę na stronie Muzo.fm.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-12-2015 18:48

Według mnie strona muzo.fm powinna zmienić nazwę na muzo.pl . Zawierać powinna wiadomości muzyczne (niekoniecznie plotki , raczej terminy koncertów , premier płyt CD i DVD itp.) , omówienia programów muzo.fm , program TV i radiowy , konkursy z nagrodami itd. Wtedy likwidacja strony muzo.tv miałaby sens. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
08-12-2015 18:55

MN napisał(a):

Zlikwidowano stronę internetową Muzo.tv. Stacja ma teraz tylko podstronę na stronie Muzo.fm.

Koniec kanału coraz bliżej? icon_twisted
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-12-2015 18:57

Dla mnie strona w nowej wersji jest zdecydowanie lepsza od poprzednika icon_wink Zdecydowanie bardziej czytelna i wyrazista icon_smile Fajnie też wygląda mobilna wersja, podobna jak do mobilnej wersji polsportpl icon_smile No i pomysł z Klubem Muzo genialny, właśnie się zapisałem icon_wink Przydałaby się jeszcze aplikacja mobilna 1muzofm i będzie git icon_wink Co do strony 1muz dobrze, że została zlikwidowana - jak się wchodziło to taki bałagan dało się zauważyć icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-12-2015 19:48

Muzo.tv gra w newsroomie Polsat News icon_wink. Dzisiaj pierwszy raz ktoś włączył ten jakże interesujący kanał icon_wink.
MN dodał/a następującą grafikę:
muzownewsroomie.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
22-12-2015 20:56

Pewnie myślą, że ktoś to zauważy i sam włączy u siebie icon_lol
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
09-01-2016 23:25

W materiale Polsat News nagrały się te kotki z Arlington znane z oprawy Muzo.tv icon_green
przemekp dodał/a następującą grafikę:
09012016.jpg
Udostępnij ten temat