Muzo.tv

Awatar
bardzo ważna osoba
14-03-2014 13:18

Ja tam się cały czas utrzymuję tego, że POLSAT nie został wymieniony w nazwach obu kanałów muzycznych, bo wydaje mi się, że będą nadawane free-to-air.
icon_smile icon_wink

AG, od disco polo ma być Disco Polo Music.
icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
14-03-2014 15:24

Emil, Polsat obecnie nie ma ani jednego kanału, który nadawałby FTA na satelicie, więc to na pewno nie daje optymizmu, że te nowe kanały będą niekodowane icon_wink Choć oczywiście może Twoje przewidywania się sprawdzą, zobaczymy icon_smile W sumie sporo polskich kanałów muzycznych jest FTA, więc może rzeczywiście Polsat będzie się tym kierował wprowadzając te kanały na polski rynek icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
14-03-2014 16:15

Chodziło mi o to, że POLSAT jest marką kodowaną, a gdyby te kanały miałyby być free-to-air, to dlatego nie wykorzystywałyby tej marki w swojej nazwie. Pewnie stąd Disco Polo Music oraz P-Music tak właśnie będą się nazywać. Jednak, jeśli chodzi o P-Music, to nazwa naprawdę dziwna. Myślę, że elementem wspólnym w logotypach byłoby właśnie słowo Music. Logotypy mogliby zrobić w podobnym stylu do tego, w jakim jest logo Polsat Media.
icon_smileicon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
06-05-2014 12:35

[justify]25 kwietnia br. zostały wydane koncesje dla nowych kanałów P-Music oraz Polsat Film 2. Na stronie KRRiT pojawiły się już pliki z koncesjami.

Z koncesji wynika, że P-Music będzie kanałem o charakterze wyspecjalizowanym muzycznym, który miałby nadawać codziennie minimum 12 godzin na dobę. Audycje realizujące specjalizację będą stanowić nie mniej niż 71% miesięcznego czasu nadawania w godz. 6.00-23.00.

Program ma być adresowany do wszystkich widzów powyżej 12. roku życia. Założenia programowe realizowane będą poprzez audycje prezentujące popularną polską i zagraniczną muzykę rozrywkową z gatunku pop w różnorodnych formach: koncerty, playlisty, teledyski, bloki muzyczne oraz audycje poświęcone polskim i światowym gwiazdom sceny muzycznej. Audycje powtórkowe zajmą ok. 65% w tygodniowym czasie nadawania.

Według deklaracji Telewizji Polsat, audycje produkcji polskojęzycznej mają stanowić 34%, a audycje europejskie 51% w kwartalnym czasie nadawania programu.

Według zapisów w koncesji, P-Music ma być nadawany z satelity Eutelsat HOT BIRD 13C (13°E) z tp. 112 (10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK).

Według ostatnich informacji, P-Music wraz Polsatem Film 2 miałyby wystartować w II lub III kwartale br.[/justify]
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-05-2014 21:03

P-Music prawdopodobnie w lipcu, w składzie byli ludzie Eski Rock icon_wink

http://www.press....ji-Polsatu
Awatar
bardzo ważna osoba
07-05-2014 21:41

Ciekawe ile będzie rocka, a ile popu na tym kanale.
icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-05-2014 15:45

Stacja ma się nazywać ostatecznie Muzo.tv - odniesienie do Muzodajni i serwisu Muzo. Domena muzo.tv już stoi na serwerach Redefine icon_wink.

Profil stacji na Facebooku: https://www.faceb...TV?fref=ts.
Awatar
stały bywalec
23-05-2014 15:50

Ciekawi mnie czy będą listy piosenek
Udostępnij ten temat