Kanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBoxKanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBoxKanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBoxKanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBox

Kanały FilmBox, FightBox, DocuBox i FunBox

Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-09-2010 16:37

Kanał FilmBox od dzisiejszej nocy nadaje w 16:9, a przynajmniej stara się nadawać w tym formacie icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
01-02-2011 21:52

Oglądałem ostatnio na Filmbox HD jakiś film, już nawet nie pamiętam tytułu, ale jakość jak na dodatkowo płatny kanał była słaba. Wiem, że ten kanał nie nadaje wszystkich pozycji programowych w HD. ale mogliby się bardziej postarać. A co do formatu 16/9 to tylko Filmbox Family z całej paczki nadaje w 4/3 icon_smile
jestem zawsze
31-07-2011 21:55

Filmbox Extra i Familii do CP powinni dołaczyc. Wg mnie najciekawsze kanały grupy SPI.
Awatar
ważna osoba
01-08-2011 00:03

A ja właśnie uważam, że dobrze jest, jak jest. Kanały FilmBox Extra i FilmBox Family nie są warte funta kłaków. Moi rodzice mają te kanały promocyjnie w N-ce i w ogóle ich nie oglądają, bo nie ma co tam do oglądania. Także moim zdaniem dobrze się stało, że w 1cpn1 są tylko FilmBox i FilmBox HD.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-07-2012 20:04

Jakoś bez echa przeszedł start DocuBox - kanał na razie jest tylko w ipla. Nadaje całą dobę dokumenty. Podejrzewam, że jest w wersji angielskiej - bo komu by się chciało tłumaczyć dla garstki widzów w ipla icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
30-07-2012 20:34

Tak jest w wersji anglojezycznej tylko i wylacznie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-12-2012 19:09

U mnie na Blu-Ray Sony pojawiło się Filmbox Live . Czy za oglądanie filmów na tym serwisie płaci się? icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
22-12-2012 20:25

Z reguły serwis FilmBox Live jest płatny jeśli chodzi o video on demand. Musisz sprawdzić czy się coś załaduje czy nie.
smile1
Udostępnij ten temat