Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-07-2012 18:50

Może na mocy podpisanej umowy z Cyfrowym Polsatem? icon_smile
jestem zawsze
08-07-2012 19:01

icon_lol
To na pewno, ale nie z Cyfrowym Polsatem tylko ze spółką Info-TV-FM. Jest też drugie ale, czyli Info-TV-FM może podpisać umowę tylko z kanałem, który spełnia wymogi zawarte w decyzji rezerwacyjnej dla telewizji mobilnej, a tych w tej chwili Nickelodeon nie spełnia.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-07-2012 19:04

To jakim cudem on nadaje w DVB-T w ofercie TV Mobilnej? icon_lol
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-07-2012 19:09

Może przekonali KRRiT, że dubbing można podciągnąć pod produkcje polskie icon_lol.
jestem zawsze
08-07-2012 19:09

Mówiąc kolokwialnie właśnie to rozkminiamy. icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-07-2012 19:40

"Wejście komediowego Comedy Central i dziecięcego Nickelodeon do oferty TV Mobilnej to dla nas szansa na dotarcie do nowej, atrakcyjnej grupy odbiorców, lubiącej nowe technologie, przywiązującej wagę do jakości i pragnącej oglądać ulubione programy nie tylko w telewizji, ale również na urządzeniach przenośnych. Z kolei klienci usługi otrzymują dwie znane stacje, oferujące najlepszą rozrywkę adresowaną do dzieci i dorosłych widzów" - mówi Monika Wysocka, Dyrektor BE VIACOM w Viacom International Media Networks.


http://www.atmedi...lodeon.htm icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-07-2012 19:44

Ale coś bez konkretów, bo nie ma nic o dostosowaniu ramówek icon_smile.
bywam tu czasem
08-07-2012 19:56

Dopóki nikt jakiejś skargi nie złoży to problemu dla KRRiT nie ma. Tam pewnie większość nawet nie wie co to Nickelodeon, TV Mobilna i o jakie wymogi chodzi. Był wniosek o koncesję, "rozpatrzyło się", podpisało się i można było iść do domu po wyczerpującym dniu pracy.
Udostępnij ten temat