"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-03-2020 13:00
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-06-2020 18:54

Wieczór wyborczy w Polsacie i Polsat News.

Wieczór wyborczy także na głównej antenie Polsatu
bardzo ważna osoba
22-06-2020 20:11

A wiadomo coś ws. Debaty którą mialby zorganizować Polsat wspólnie z TVN i TVP?
piszę coraz więcej
23-06-2020 12:24

Na pewno w pierwszej turze nie odbędzie się już żadna debata, ale w drugiej turze może się odbyć, lecz to wszystko czas pokaże.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
Awatar
redakcja tvpolsat.info
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-06-2020 14:46

Cóż mogę napisać. Siadła dynamika, a później nic dało się już z tym zrobić.

Strasznie długie przemówienia wypełniły prawie całą godzinę od 21:00 do 22:00.

Do 21:00 było w miarę ok. I widać, że tu był wcześniej przygotowany scenariusz. Po 21:00 zaczęto improwizować i niestety wszystko siadło.

Znowu mieliśmy kilkunastu reporterów, z którymi po wynikach nie połączono się.

Bartosz Kurek i Piotr Jędrzejek pojawili się na początku, a później zniknęli.

Dane to trochę musztarda po obiedzie. Analizy były już późno, często dawno po tym, jak podała je konkurencja.

Na plus, rozmowy w studiu publicystyki, ale można było je skrócić. Na plus też Piotr Witwicki z analizami mediów społecznościowych i internetu (szybko, konkretnie). W sumie niepotrzebne rozmowy Doroty Gawryluk, bo to tylko pogłębiało wrażenie przegadania programu.

Wieczór przegadany, trochę przez gości, trochę przez Andrzeja Dudę, bo oprócz wystąpienia po wynikach, transmitowano też jego kolejne przemówienie, gdy zaczął kampanię przed II turą.

Nie wykorzystano potencjału reporterów. Można było zrobić szybkie, konkretne łączenia. Tak właściwie większości rzeczy nie pokazano, a jak pokazywano to z wielogodzinnym opóźnieniem.

Moja ocena
5,5/10
bardzo ważna osoba
29-06-2020 15:04

Jak to w Polsacie bywa najpierw zapowiedź że to wszystko będzie z wielką pompą robone a w trakcie programu wychodzą kwiatki i niedociągnięcia mnie zirytowało całe pokazane przemówienie obecnego prezydenta a nie tak jak np w TVN24 tylko część wystąpienia i przejcie do kolejnych kandydatów tak było w TVN24 i potem już zostałem właśnie na tym kanale było ciekawiej i bardziej obiektywnie moim zdaniem ale cóż to już nie pierwszy raz kiedy wieczór wyborczy w Polsacie wyglądał tak jak opisałeś może się poprawią przed drugą turą 12 lipca icon_smile
Udostępnij ten temat