"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

"Polska wybiera" / wieczory wyborcze

bardzo ważna osoba
04-11-2018 22:02

Troche wyglądało to dość chaotycznie ale to moje zdanie dziwi mnie jedno czemu Ipsos przygotował przewidywane wyniki tylko dla Gdańska Krakowa i Kielc co z pozostałymi miastami wojewódzkimi np z Olsztynem ? Cisza niestety.
stały bywalec
22-04-2019 12:22

Zbliża się maj, więc i wieczór wyborczy. Moje oczekiwania od Polsatu.
Według mnie powinno być co najmniej trzy studia i większa ilość prowadzących: Studio PN - do wywiadów z politykami, Gospodarzami Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Studio wirtualne - do prezentowania wyników i rozmów z reporterami, gospodarz Michał Stela. Według mnie powinni także wykorzystać studio "Skandalistów" do dyskusji z Politologami i ekspertami z obecnością widowni - gospodarzem Agnieszka Gozdyra. Powinni, także pojawić się rozmowy a'la "Cztery strony prasy " gospodyni Joanna Wrześniewska-Sieger.
Najważniejsza rzecz, to emisja w telewizji otwartej choćby w Super Polsacie, powinno być z rozmachem i wielką pompą. Władze Polsatu powinni traktować Wieczór Wyborczy jako promocję PN.
Awatar
ważna osoba
22-04-2019 12:30

A ja proponował bym wykorzystać studio Polsat Sport Premium był by większy rozmach, mają tam też dodatkowo grafikę 3D, oraz największą ścianę wizyjną. No i w końcu wprowadzić nową oprawę stacji.
Edytowane przez Newsman20 dnia 22-04-2019 12:56
Awatar
bardzo ważna osoba
27-05-2019 00:00

Jak tam wieczór wyborczy w Polsacie News? Coś fajnego i ciekawego pokazali czy wiało nudą?
przyjaciel strony
27-05-2019 07:20

Nie było źle, było dość ciekawie. Fajnie to zorganizowano.
Awatar
ważna osoba
27-05-2019 09:05

Wieczór wyborczy bardzo dobry. Bardzo mi się podobał Nowy Dzień. Zupełnie inaczej prezentowany jest W rymie dnia. Dają rade.
stały bywalec
27-05-2019 15:03

Wieczór wyborczy, aż dziwne był bardzo udany. Mnie osobiście się podobał, były pewne rzeczy do poprawy, ale ok. Jedno mnie lekko irytowało, przy tym stoliczku powinni posadzić jeszcze 3 osoby, bo 7 to za mało icon_wink mogli przynajmniej większy blat położyć, aby nie było tak ciasno.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-05-2019 23:12

MN napisał(a):

Przede wszystkim siadała dynamika tego programu. Na początku przedstawiono reporterów. Super, było ich tylu, że rzeczywiście spodziewałem się dynamicznego programu live z najnowszymi komentarzami z poszczególnych miast.

Niestety, zamiast tego mieliśmy bardzo długie - za długie - bloki rozmów w studiu. Na dodatek łączenia z reporterami ostatecznie były tylko przerywnikami rozmów i nawet nie były już na żywo. Część reporterów, których przedstawiano na początku, ostatecznie widziałem tylko w tej zapowiedzi. Słabo, bo to powinno być osią programu. W końcu to wybory, które dzieją się nie tylko w Warszawie. Ktoś o tym zapomniał.

4 lata temu pomysł z czterema studiami, w tymi dwoma plenerowymi, dodawał dynamiki. Tutaj mieliśmy jedno studio. Dobre, ładne, ale niestety tylko przeciętnie wykorzystywane. Rozszerzona rzeczywistość - mnie nie przekonała, ale to najmniejszy problem.

Wracając do plusów - grafika, animacje. To na plus. Podkład muzyczny też. Ostatecznie był inny niż w spocie, a więc nie był powielony z programu "Trzech na jednego" icon_wink.

Niestety, tym razem mogę dać tylko mocną trójkę. Rozmowy z gośćmi są ważne, ale tu zdominowały program. Już dynamiczniej wpadł bardzo skromny wieczór wyborczy 2010, który prowadziła Magda Sakowska, a wtedy Polsat News nawet nie miał własnego sondażu.


W zasadzie mógłbym skopiować tę opinię z wieczoru samorządowego.

Wieczór znowu przegadany. Za długie rozmowy. Niewykorzystany potencjał reporterów. Niedopracowane grafiki z wynikami.

Nie było źle, choć nikt nie wyciąga wniosków z poprzednich wieczorów.

Tyle dni prób, a w zasadzie chyba tylko po to, żeby ćwiczyć grafiki.
Udostępnij ten temat