Programy specjalneProgramy specjalneProgramy specjalneProgramy specjalne

Programy specjalne

Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-05-2014 18:56

No to już wiemy, jak będzie wyglądać studio dla wydania specjalnego na temat wyborów na Ukrainie. Zwróćcie uwagę na nowy podest i nowy stolik icon_wink.
MN dodał/a następującą grafikę:
dstd.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-05-2014 20:02

Więcej zapów dodałem w newsie, tutaj wrzucam jeszcze parę innych icon_wink.
MN dodał/a następującą grafiki:
studio6.jpg studio5.jpg studio4.jpg studio2.jpg studio1.jpg
bardzo ważna osoba
25-05-2014 20:15

Wielkie brawa dla 1polnew. Bardzo fajnie to wyglada.
PS. Mam nadzieję, że nowy podest i stolik pozostanie na dłużej. w Polsacie News.
Edytowane przez Krzychu00012 dnia 25-05-2014 20:21
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-05-2014 20:40

I nawet ekran dotykowy był icon_smile. Naprawdę się przyłożyli dzisiaj.
MN dodał/a następującą grafikę:
dotyk.jpg
Awatar
ważna osoba
25-05-2014 20:58

Jestem pod wrażeniem, oprawa znakomita, prowadzenie Ewy Gajewskiej bardzo dobre. 1polnew postarał się jak nigdy. Gratulacje, a stoli m i nowa biała belka mogło by zostać na stałe.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-05-2014 21:38

Paradoksalnie, mam wrażenie, że Ewa Gajewska lepiej wypadła od Marka Kacprzaka. W ogóle, chyba program o Ukrainie lepiej wypadł niż wieczór wyborczy. Ale wieczór jeszcze trwa, więc nie przesądzam icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-05-2014 22:30

Absolutnie zgadzam się z Tobą. Program nadawany ze studia PN o Ukrainie wypadł zdecydowanie lepiej od tego z Brukseli o UE. Cieniutkie to studio w Brukseli, mogli zostać w Polsce i przygotować świetnie program na Ostrobramskiej. Brawa dla pani Gajewskiej, poradziła sobie dobrze z prowadzeniem programu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-05-2014 00:57

Dodatkowo, mnóstwo problemów technicznych związanych z opóźnieniami na łączach - pan Marek sobie patrzył w kartki po 5 sekund, bo nie wiedział, że jest na wizji i to tak parę razy. Ale to w innym wątku opiszę icon_wink.

Co do programu o Ukrainie, pojawił się w nim też pan Grzegorz Dobiecki - na sam koniec, ale był icon_smile.
MN dodał/a następującą grafikę:
grzesio1.jpg
Udostępnij ten temat