Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?

Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?

wkręcam się
14-06-2014 23:08

Witam, jako że jestem abonentem polsatu zastanawiam się nad internetem power LTE bez limitu i moje watpliwości budzi szybkość transferu po wykorzystaniu pakietu 25 czy 30 GB ( w zalezności od pakietu ). Niby jest informacja że po wykorzystaniu pakietu transfer bedzie wynosił odpowiednio 10 lub 20 mbs ale realnie jaka bedzie jego szybkość ? czy bedzie ciagle spadać jak w "lejku" i czy szybkość bedzie wystarczająca żeby oglądać coś online głównie chodzi mi o transmisjte sportowe online, bo jeśli ma mi ciągle "przycianać" obraz to wole juz ciagląc kabel. Głównie chodzi mi o internet to domu, ale mobliny raz na czas by sie przydał. W ogóle jest jakas różnica w szybkości stacjonarnego i mobilnego ?

z góry dzieki za info
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-06-2014 18:53

Zgodnie z regulaminem, mogą obniżyć prędkość transmisji danych do 32 kb/s.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-06-2014 19:00

Super ten Internet LTE, skoro oferuje nawet prędkość do jakichś nędznych 32 kbps. Nic tylko brać i się cieszyć z tej super szybkiej prędkości.
icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
15-06-2014 22:10

Emil ale ty to tak na serio popierasz czy się nabijasz z tych 32 kbps?

Z tym to jest właśnie problem z tą prędkością po limicie. W plusie powiedzieli mi że taką prędkość operator może podarować głównie dla tych co bardzo dużo ściągają. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
15-06-2014 23:27

No nabijam się, bo to jest jakieś chore, żeby w takich czasach oferować g*****ne 32 kbps.
icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-06-2014 23:28

Ale wszystko jest jawne, wpisane w regulaminie, więc jak komuś nie pasuje, to niech nie bierze icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
15-06-2014 23:32

Zapytałem się Plusa na facebooku co może wpływać na to że mogą zmniejszyć aż tak transfer. To mi odpisali że Obniżenie prędkości może nastąpić np. w przypadku podejrzenia, że usługa jest wykorzystywana niezgodnie z regulaminem. Czyli że co. Tego nie rozumiem.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
15-06-2014 23:33

Osobiście, to bym nigdy czegoś takiego nie brał. Raz już się męczyłem z innym operatorem przez dwa lata i obiecałem sobie - nigdy więcej icon_wink
Udostępnij ten temat