Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?

Power LTE (bez limitu) co po wykorzystaniu transferu ?

jestem zawsze
16-06-2014 07:12

WojtekCP napisał:

Zapytałem się Plusa na facebooku co może wpływać na to że mogą zmniejszyć aż tak transfer. To mi odpisali że Obniżenie prędkości może nastąpić np. w przypadku podejrzenia, że usługa jest wykorzystywana niezgodnie z regulaminem. Czyli że co. Tego nie rozumiem.

Nie potrafili nic rozsądnego i mądrego Ci napisać to właśnie takie wymówiki Ci wybazgrali. Tak to jest jak sprzedaje się robaczywe śliwki a nie wie się w której jest dobra pestka.


MN napisał:
Ale wszystko jest jawne, wpisane w regulaminie, więc jak komuś nie pasuje, to niech nie bierze icon_wink.


Tylko kto tak mądry regulamin pisze i go akceptuje wypuszczając do sprzedaży?
Głupek się na takie coś załapie. Człowiek który ma pierwszy raz styczność z internetem albo zachwyca się nowym kolorowym sprzętem. Innego rozwiązania nie widzę.
WojtekCP, lepiej zaopatrz się w lepszego dostawcę !
Awatar
ekipa moderatorska
16-06-2014 13:31

Nie no w żadnym wypadku nie będę brał tego
Ale szperając wczoraj w internecie, na jednej stronie wypowiedział się odważniak który miał 30 Gb i je wykorzystał. I napisał że po zużyciu dostał smsa ale jego prędkość jaka była taka jest nadal. Całkowicie wykorzystał już nawet 110 Gb. Uruchamiał pobieranie na pełne 3 noce i prędkość w ogóle nie spadała. Koleś był również w punkcie sprzedaży Plusa o co chodzi z tym okrutnym podpunktem ,,b" czyli tymi 38 Kb/s. Powiedzieli mu że to jest zabezpieczenie którzy by korzystali z neta 24h i na okrągło coś pobierali.
Ile w tym prawdy to nie wiem icon_smile

Edit: Poczytałem trochę na forum plusa o tym Power LTE. To nikt praktycznie nie miał zmniejszonego makabrycznie internetu po wykorzystaniu limitu. Ludzie wykorzystali nawet przeszło 100 Gb. Piszą że nawet mają więcej niż powinni mieć. Przykładowo ci co powinni mieć 10Mb/s to dochodzi nawet do 15. Może rzeczywiście te 32 Kb/s otrzymają tylko ci co ściągają całe dnie
Jak na razie brać nie będę ale będę śledził na bieżąco sytuację z tym internetem. icon_smile
Edytowane przez WojtekCP dnia 16-06-2014 13:30
Awatar
bardzo ważna osoba
16-06-2014 14:07

Matko co te ludzie tyle ściągają aż 100 GB cały internet zaraz ściągną xd
Awatar
ekipa moderatorska
16-06-2014 16:08

Piszą że pobierają dużo z torentów albo wysyłają sporo na stronę chomikuj.pl. Wywnioskowałem że Plus jeszcze do końca nie ogarnął tego wszystkiego. Na forum plusa są też osoby którym spowolniono tego neta do 32 Kb/s i to jeszcze tym osobą co ledwo przekroczyli limit. Lecz zaraz to im naprawili. Także jak na razie w plusie jest spore zamieszanie.
jestem zawsze
16-06-2014 21:47

Posiadam na komputerze licznik danych od ponad roku czasu. Założyłem go by analizować ile mi potrzeba internetu i czy jakiś dostawca, choćby i Plus będzie dla mnie korzystny. Niestety albo i stety, przyznam że jeśli miałbym mieć korzystać z internetu Plusa, musiałbym opłacać abonament z najwyższej półki. Tj. 35GB x 2.
Z obliczeń wynika że średnia na miesiąc korzystania mojego internetu to 74,5 GB. Nie raz zdarza się że dociągam do 90 GB. Tak że więc sugerując się tabelą opłat --->> http://www.cyfrow...ferType=MM Nie opłaca mi się w żaden sposób korzystać z mobila.
Zwrócę też uwagę na reklamowanie się przez Plus z internetem. Otóż nie prawdą jest to, że posiadają technologię LTE która umożliwia pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s we wszystkich rejonach naszego kraju!!!
Klient chcący cieszyć się taką prędkością, będzie wymagał tego od dostawcy jak i od tego by być w zasięgu takich nadajników, a takich wcale nie jest dużo. Mydlenie oczu ludziom przed telewizorem reklamą że są szybsi niż neostrada czy choćby Netia i inni dostawcy, wiąże się z tzw. haczykiem którym są właśnie te limity!
Za cenę jaką płacę (69,90) wraz z telefonem stacjonarnym w orange. Posiadam właśnie tą neostradę przy prędkości 20 MB i bez zarzutów mi to działa od przeszło 5 lat. Najlepszym jest to że nie muszę się martwić o limity których wcale neostrada nie posiada!
Dla rozsądnych napiszę że jeśli już wybierać mobila i stacjonarny to w orange jest o wiele wiele lepsza oferta w pakiecie ORANGE OPEN.
Przetestowałem kiedyś internet Netii, UPC, Cyfrowego Polsatu i Orange i z tych wszystkich najgorszym jest Cyfrowego Polsatu.
(UPC to Netia - ale testowałem to na innych warunkach umów i każdego dostawcę w innych miejscach pobytu, praca, dom i salon.)
Awatar
bardzo ważna osoba
16-06-2014 22:30

To jak internet działa z jakiej sieci to zależy od miejscowości w jeden np Orange działa bardzo dobrze a w drugiej Plus u mnie np internet z Orange chodzi jak na piechotę a z Plusa cieka jak szalony
wkręcam się
27-06-2014 17:24

witam, może ktoś kompetentny odpowie na pytanie, bo na telefon do biura obsługi nie ma co liczyć, na maile też w tej firmie nie odpowiadają.
Kupiłem Internet Power lte z dodatkową kartą sim, po tygodniu na karcie dodatkowej już nie mogę korzystać a na głównej tak. Jak to jest czy internet bez limitu po wykorzystaniu transferu obowiązuje tylko na karcie głównej?
wkręcam się
22-07-2014 10:48

Tomasz Kozlowski napisał(a):

witam, może ktoś kompetentny odpowie na pytanie, bo na telefon do biura obsługi nie ma co liczyć, na maile też w tej firmie nie odpowiadają.
Kupiłem Internet Power lte z dodatkową kartą sim, po tygodniu na karcie dodatkowej już nie mogę korzystać a na głównej tak. Jak to jest czy internet bez limitu po wykorzystaniu transferu obowiązuje tylko na karcie głównej?


Rozwiązałeś ten problem? Bo mam teraz taki sam...
Udostępnij ten temat