Kanały Grupy TVN Discovery

jestem zawsze
14-07-2019 20:28

Dzień Dobry Wakacje nie tylko w weekendy

Między 10 a 31 sierpnia morning-show "Dzień Dobry Wakacje" będzie można oglądać codziennie. Dotychczas wakacyjna odmiana "Dzień Dobry TVN" emitowana była tylko w weekendy.

"Dzień Dobry Wakacje" oglądać można obecnie w weekendy w godz. 8:30-11:00 a od 10 sierpnia również w dni powszednie. Program prowadzą (w różnych konfiguracjach) - Kinga Rusin, Dorota Wellman, Anna Kalczyńska-Maciejowska, Magda Mołek, Kinga Burzyńska-Piśko, Katarzyna Olubińska, Marcin Meller, Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Marcin Prokop, Filip Chajzer, Marcin Sawicki.

"Dzień Dobry TVN" wraca 31 sierpnia, standardowo o godz. 8:00.
Awatar
jestem zawsze
15-07-2019 19:56

Animal Planet zmienił logo w Polsce
https://www.wirtu...ar-i-haviv https://www.omedi...-wizualna/
jestem zawsze
16-07-2019 16:53

Portale plotkarskie piszą że w Ameryka / Azja Express Agnieszkę Woźniak Starak zastąpi Daria Ładocha .

Jak oceniacie ?
jestem zawsze
16-07-2019 17:00

Jesienią drugi sezon programu Orzeł Czy Reszka . Wystąpią : Chłopaki z Gogglbox Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal, Jakub Feliński oraz Mateusz Borkowski, Damian Nagana, Marek Morus , Izabela Zeiske, bliźniaczki Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska oraz prowadzący program "Usterka" - Łukasz i Adam Milcz. Nie zabraknie również Przemka Kossakowskiego, Malwiny Wędzikowskiej, Janka Pirowskiego, Dagmary Kaźmierskiej oraz Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta.
jestem zawsze
16-07-2019 21:35

Dzisiaj ROCHSTAR kręci pilotowy odcinek jakiegoś programu który podobnież ma być w tvn
Awatar
bardzo ważna osoba
16-07-2019 22:42

Pewnie ten w którym prowadzącą ma być Przetakiewicz.
jestem zawsze
16-07-2019 23:58

Felippe napisał(a):

Pewnie ten w którym prowadzącą ma być Przetakiewicz.


No o to mi chodzi tylko nie znam formuły .
jestem zawsze
17-07-2019 11:26

Już od 2. września, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 rozpocznie się emisja nowych, premierowych odcinków serialu ?Zakochani po uszy?.
Udostępnij ten temat