Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
bardzo ważna osoba
17-07-2019 18:08

bucikkkkk napisał(a):

Dzisiaj ROCHSTAR kręci pilotowy odcinek jakiegoś programu który podobnież ma być w tvn


Program będzie nosił tytuł Joanna Happy Hour Show. Będzie to coś podobnego do Szymon Majewski Show. Joanna Przetakiewicz będzie rozmawiała z gośćmi, a w między czasie pojawiać się będą parodyści ludzi z show biznesu.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-07-2019 02:50

Przecież to już z góry zapowiada się na gó#no.
jestem zawsze
18-07-2019 21:12

Dzień Dobry TVN" powraca po wakacyjnej przerwie już 31 sierpnia, jednak nie w pełnym składzie. Programu nie będą już prowadzić Magda Mołek i Marcin Meller.. Już niedługo poznamy nowe nazwiska osób, które dołączą do "Dzień Dobry TVN". Nieoficjalnie, w programie pojawią się 2 nowe pary prowadzących a wśród nich prawodopodobnie m.in. Filip Chajzer, Kinga Burzyńska-Piśko i Katarzyna Olubińska, którzy to prowadzą "Dzień Dobry Wakacje". TYLKO NIE FILIP CHAJZER
jestem zawsze
18-07-2019 22:59

Na giełdzie nazwisk do prowadzenia Dzień Dobry TVN są, m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Anita Werner, Małgorzata Ohme, zaś wśród panów: Olivier Janiak, Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak , Kinga Burzyńska-Piśko oraz Katarzyna Olubińska
piszę coraz więcej
18-07-2019 23:49

Jeśli chodzi o Oliviera Janiaka, to on w pierwszych latach istnienia Programu prowadził właśnie Dzień Dobry TVN, więc jeśli to on będzie gospodarzem, to będzie oznaczało jego powrót właśnie do Dzień Dobry TVN i jestem za tą właśnie propozycją, a przeciw Filipowi Chajzerowi, bo co za dużo Filipa, to niezdrowo.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-07-2019 23:51

Anita Werner w śniadaniówce? icon_surprised
jestem zawsze
22-07-2019 22:23

Oficjalnie nową parą prowadzących Dzień dobry TVN zostają Gosia Ohme oraz Filip Chajzer !!!
Awatar
jestem zawsze
23-07-2019 14:25

Zwiastun nowego sezonu "Pułapki"
Udostępnij ten temat