Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
jestem zawsze
28-01-2020 20:25

Szymon Jachimek nowym komentatorem „Szkła kontaktowego”. „W założeniach będzie występować z bratem”
Więcejdown
https://www.wirtu...iny-emisji
Awatar
jestem zawsze
29-01-2020 16:25

TVN i Discovery przepraszają za żarty w „Dzień Dobry TVN” z wyglądu koreańskiego piosenkarza
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...rzeprosiny
Awatar
jestem zawsze
30-01-2020 17:22

Adam Feder zwolniony z „Dzień dobry TVN” po materiale o koreańskiego muzyka
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...rzeprosiny
Awatar
jestem zawsze
31-01-2020 22:24

To jeszcze kilka słów ode mnie.

3 x Tak

Tak, zakończyłem współpracę z Dzień Dobry TVN. Dziękuję wszystkim świetnym ludziom, których tam poznałem.

Tak, pomyliłem gwiazdorów koreańskiej muzyki pop. Przepraszam obu Panów. Zaufałem podpisom zdjęć profesjonalnej agencji, która pomyliła ich pierwsza.

Tak, takie opinie kobiet o aparycji piosenkarza, czy kogokolwiek innego, nie powinny znaleźć się w materiale. Za to przepraszam widzów, przede wszystkim fanki oraz fanów.

3 x Nie

Nie, nie mam pretensji do nikogo, kto decyduje o doborze tematów, zamawia materiały i ocenia je przed emisją.

Nie, zrzucanie z sań na pożarcie, w moim odczuciu, nie jest najbardziej elegancką taktyką radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym.

Nie, nie mam nic do Koreańczyków. Ani do K-Popu.

죄송합니다!
Adam Feder
jestem zawsze
01-02-2020 09:12

Kod Genetyczny od 2 marca w poniedziałki o 21.30
Awatar
jestem zawsze
01-02-2020 10:15

Od lutego mniej tematyki biznesowej w TVN24 BiS
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...biznesowej
Awatar
jestem zawsze
03-02-2020 09:35

Animowany serial „Kosmiczny wykop” z Robertem Lewandowskim nowością TVN, Siódemki i player.pl
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...-spaceball
jestem zawsze
03-02-2020 18:28

HOTEL PARADISE 24 lutego pojawi się również na głównej stacji przez co nie będzie doradcy smaku i na wspólnej , a milionerzy będą o 21.00
Udostępnij ten temat