Kanały Grupy TVN Discovery

jestem zawsze
16-01-2019 18:19

Chyłka Zaginięcie to tylko na player a nie w telewizji. A skąd masz te informacje ?
jestem zawsze
16-01-2019 18:43

A jeszcze nowy serial Motyw i nowy program 50 Ways to Kill Your Mammy
jestem zawsze
17-01-2019 09:17

bucikkkkk napisał(a):

Chyłka Zaginięcie to tylko na player a nie w telewizji. A skąd masz te informacje ?

Ramówka TVN-u do końca lutego jest już dostępna chociażby na programtv.naziemna.info. Poza tym "Chyłka" była już zapowiadana także jako serial do TVN-u.
jestem zawsze
17-01-2019 10:03

A jeszcze nowy serial Motyw i nowy program 50 Ways to Kill Your Mammy
jestem zawsze
17-01-2019 10:07

A w ogóle nie ma nic w niedzielę o 18.00 masakra z tą ramówką . Zawsze na wiosnę są ugotowani albo domowe rewolucje
Awatar
bardzo ważna osoba
17-01-2019 11:06

Szóstka to będzie mini serial, tak jak Pułapka, więc Motyw może go później zastąpić.

Ale jeszcze zapowiadają kontynuację 39 i pół, czyli 50 i co.
jestem zawsze
17-01-2019 11:43

50 i co to dopiero jesienią i to będzie serial codzienny. Oraz planują powrót programu Na językach . Ale martwi mnie to że nie będzie nic w niedzielę o 18.00 .
I dla mnie w soboty nie powinny lecieć seriale( BEZ Sensu) . Mogli by zrobić coś takiego jak mam talent albo powrócić do X Factor , Mali Giganci , Aplauz Aplauz albo You can dance . Brakuje też czegoś w poniedziałki i środy o 22.30 np. Ślub od pierwszego wejrzenia , Iron Majdan , Żony Hollywood , Kto poślubi mojego syna . Dla mnie seriale codzienne powinny się zaczynać od 14.30 . Kiedyś w niedzielę było fajnie bo programy się zaczynały wcześniejszym popołudniem była Sablewska sposób na ... , odlotowy ogród , a trzeci sezon mali giganci też byli o 17.00 . I ciekawe co z tym nowym programem "50 Ways to Kill Your Mammy " . Noi od dwóch lat TVN emituje specjalny odcinek masterchef - najlepsi
jestem zawsze
17-01-2019 14:45

50 i co to dopiero jesienią i to będzie serial codzienny. Oraz planują powrót programu Na językach . Ale martwi mnie to że nie będzie nic w niedzielę o 18.00 .
I dla mnie w soboty nie powinny lecieć seriale( BEZ Sensu) . Mogli by zrobić coś takiego jak mam talent albo powrócić do X Factor , Mali Giganci , Aplauz Aplauz albo You can dance . Brakuje też czegoś w poniedziałki i środy o 22.30 np. Ślub od pierwszego wejrzenia , Iron Majdan , Żony Hollywood , Kto poślubi mojego syna . Dla mnie seriale codzienne powinny się zaczynać od 14.30 . Kiedyś w niedzielę było fajnie bo programy się zaczynały wcześniejszym popołudniem była Sablewska sposób na ... , odlotowy ogród , a trzeci sezon małych gigantów też był o 17.00 . I ciekawe co z tym nowym programem "50 Ways to Kill Your Mammy " . Noi od dwóch lat TVN emituje specjalny odcinek masterchef - najlepsi
Edytowane przez bucikkkkk dnia 17-01-2019 18:10
Udostępnij ten temat