Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-02-2022 11:35

Wiosną widzowie TTV ponownie zobaczą, jak wygląda słodko-gorzka relacja w rodzinie Motyków. Drugi sezon programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” będzie emitowany od 16 marca.

Kolejne przygody ojca i syna w drugim sezonie „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-02-2022 11:35

Wiosną widzowie TTV ponownie zobaczą, jak wygląda słodko-gorzka relacja w rodzinie Motyków. Drugi sezon programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” będzie emitowany od 16 marca.

Kolejne przygody ojca i syna w drugim sezonie „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”




Sześć gwiazd wyruszyło niewielkim jachtem żaglowym w rejs przez Atlantyk. Ich przygody na oceanie będzie można oglądać od marca w telewizji TVN.

„Przez Atlantyk” od marca w TVN
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-02-2022 12:16

16 lutego odbyło się kolejne posiedzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, podczas którego debatowano nad koncesją dla TVN7. Podczas spotkania nie głosowano nad przyznaniem licencji dla stacji na nadawanie naziemne.

TVN7 wciąż bez koncesji. „Amerykańscy inwestorzy byli świadomi tego ryzyka”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-02-2022 18:38

Telewizja TVN7 uzyskała rekoncesję na nadawanie programu. Decyzję podjęła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

TVN7 z polską koncesją na nadawanie programu
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-02-2022 19:14

28 lutego na antenie TVN7 zadebiutuje nowy serial paradokumentalny „Zagadki losu”. Kilka dni później widzowie zobaczą pierwszy odcinek produkcji „Opowieści małżeńskie”.

Nowe seriale paradokumentalne wiosną w TVN7
bywam tu czasem
21-02-2022 20:37

Jak ja nie lubię paradokumentów.

Dajcie filmy dokumentalne, przyrodnicze, podróżnicze, o kosmosie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-02-2022 16:08

28 lutego na antenę TVN7 powróci serial „19+”. Widzowie zobaczą kolejne przygody zgranej, choć nie zawsze, ekipy młodych przyjaciół.

Serial „19+” wiosną o nowej porze. Ślub, rozstanie i kłopoty małżeńskie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-02-2022 18:53

22 lutego swoją premierę miał spot wizerunkowy telewizji TVN. Tym razem motywem przewodnim filmiku promocyjnego są owoce.

TVN czyli „Zakazany owoc”. Zobacz spot stacji na wiosnę 2022 roku
Udostępnij ten temat