Polsat Play

Awatar
przyjaciel strony
23-03-2012 17:54

Będę oglądaćicon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-03-2012 18:08

Docu-soap "Ostatni dzień wolności" nie produkuje Tako Media, a jakaś zupełnie nieznana spółka Bongo Media. Więcej o tym serialu napiszę wkrótce icon_smile.
Awatar
stały bywalec
26-03-2012 21:27

Jak wcześniej pisałem, na program Fanatyk - Magazyn zapalonego kibica trafiłem w necie.Gdy znalazłem ten link było ok. 300 wyświetleń.Teraz jest blisko 100 tyś.Wreszcie, od dłuższego czasu przeczytałem przychylne komentarze o Polsacie.Ciekawy jestem jaką ten program ma oglądalność.Tu jest ten link do pierwszego odcinka-http://www.youtub...r_embedded
Edytowane przez maka dnia 26-03-2012 21:34
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-11-2012 14:18

Polsat Play ma nowy jingiel "ogłoszenie nadawcy". Zrezygnowano z tych tańczących pań, zamiast jest grafika bardzo podobna do jingla reklamy, ale z trochę innym tłem. Wygląda to tak trochę dziwnie, ale sami oceńcie.

Z tych tańczących pań zrezygnowano pewnie dlatego, że stacja zmienia się w poważny kanał, a tańczące panie do niego nie pasują icon_wink.

Chodzi o te panie poniżej, je usunięto icon_wink.
MN dodał/a następującą grafikę:
play.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
26-01-2013 21:42

Na wiosnę będą nowe odcinki Imperium Disco Polo icon_smile Lubię ten program
Awatar
bardzo ważna osoba
26-01-2013 23:10

MN, co masz na myśli mówiąc poważny kanał? Polsat rezygnuje z erotyki, a nawet programów motoryzacyjnych?
smile1
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-01-2013 00:42

Motoryzacyjnych programów to tam za wiele nie ma - kanał ma teraz profil dokumentalno-rozrywkowy - tak to nazwał szef kanału - to nie moje określenie.

A filmy erotyczne nie znikają, nie wiem skąd to wziąłeś.
Awatar
ekipa moderatorska
27-01-2013 01:04

@ MN nie wazne skad to wział,może jest fanem tego gatunku filmów mrgreen
Profil dokumentalno rozrywkowy,oj obawiam sie ze z tego kanału zrobia kanał który kiedyś mieli 'Iinfo'' i czekać go bedzie taki sam los.
Udostępnij ten temat