Polsat 1

Awatar
bardzo ważna osoba
06-02-2016 22:04

Jestem i mieszkam za granicą. Ale nie korzystam z oferty Polska Plus, w której POLSAT 1 jest dostępny.
Awatar
jestem zawsze
07-02-2016 09:15

To w takim razie skąd masz dostęp do Polsatu 1 skoro mówisz że go nie odbierasz? Wybacz, ale poprzednia twoja wypowiedź jest dla mnie nie logiczna.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-02-2016 10:04

Może znalazł streema w necie icon_wink
szkoda, że nie ma 1p1 gdzieś na satelicie - wtedy odbiór byłby znacznie łatwiejszy niż teraz icon_confused
Awatar
bardzo ważna osoba
07-02-2016 14:25

MK napisał(a):

To w takim razie skąd masz dostęp do Polsatu 1 skoro mówisz że go nie odbierasz? Wybacz, ale poprzednia twoja wypowiedź jest dla mnie nie logiczna.

Nie powiedziałem, że go nie odbieram. Mam dostęp, ale nie w ramach Polski Plus. A skąd dokładnie, to nie muszę chyba mówić. Szczególnie Tobie.

AG napisał(a):

Może znalazł streema w necie icon_wink
szkoda, że nie ma 1p1 gdzieś na satelicie - wtedy odbiór byłby znacznie łatwiejszy niż teraz icon_confused

Może jakiś feed się pojawi, jak to bywało z iTVN i jest obecnie z iTVN Extra icon_smile
Awatar
jestem zawsze
07-02-2016 19:15

No to już wszystko rozumiem. Co do Polsatu 1 to szkoda że takiego kontentu nie ma także Polsat 2. Szczerze mówiąc zamiast "Miodowych Lat" i "13 Posterunku" które to już były wałkowane kilkukrotnie mogliby puścić polskie seriale z Czwórki.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-04-2020 05:00

Hm… Dlaczego 1p1 nie jest dostępny w ipla w ramach pakietu IPLA POLONIA? :sir

Pokazują mi się jedynie 1polnew, pse1006 (pewnie błędnie), 1dpm, Superstacja, Kino Polska International, Kino Polska Muzyka International oraz FightBox HD. Nie ma również dostępu do wspominanych w opisie pakietu FilmBox Arthouse i DocuBox. Jednak brak 1p1 najbardziej mnie zdziwił :think

Ktoś może wie o co chodzi?
Awatar
wkręcam się
23-05-2020 10:06

Polsat 1 na transponderze Cyfrowego Polsatu:
https://satkurier...lsatu.html
Udostępnij ten temat