Polsat Cafe

Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 12:39

Polsat Café to kanał skierowany głównie do kobiet. Wystartował 6 października 2008 roku i jest następcą Polsatu Zdrowie i Uroda. Najważniejszymi punktami ramówki są zagraniczne dokumenty i seriale oraz krajowe produkcje firmowane twarzami znanych osób.
Dyrektorem kanału jest Jolanta Borowiec.

Komentujcie icon_smile
bywam tu czasem
26-07-2010 17:56

Mimo iz jestem mężczyzną, chętnie włączam kanał Polsat Cafe. Sama dyrektor kanału, Joanna Borowiec, w programie Zoom na miasto wyznała, że 40 proc widowni kanału stanowią mężczyźni. Szczególnym zainteresowaniem darzę programy Jem i chudnę, Akademia łajdaków, Męski punkt widzenia i dokumenty. To one są pionierem tej stacji.
Awatar
ekipa moderatorska
26-07-2010 18:08

A ja z racji tego że jestem mężczyzną to byłem nie jako zmuszany do oglądania tej stacji przez swoją kobietę. icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-10-2010 16:32

Wczoraj ruszyła nowa ramówka Polsat Cafe. Niestety, jest w niej mnóstwo powtórek. O 19:00 emitowane są stare odcinki amerykańskiej edycji "Momentu prawdy" (brak nowej serii). O 16:00 pokazywane są jakieś strasznie stare wydania "małej Czarnej" z TV4. Doliczając do tego powtórki "Zabić z miłości" z Polsatu głównego i "Raportów specjalnych" z Polsatu i Polsat News, wychodzi, na to, że powtórek jest multum. Nie będzie też np. nowych odcinków "Zagubionych w życiu" (tylko powtórki).
Edytowane przez MN dnia 07-10-2010 22:56
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-03-2011 19:17

Polsat Cafe zaliczył "wtopę" icon_wink. Od wczoraj powinny być nowiusieńkie odcinki czeskiej edycji "Momentu prawdy", a oni emitują nadal powtórki polskiej. Mały wstyd.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-03-2011 19:14

Czeska edycja "Momentu prawdy" będzie tylko w piątki o 19:00. W pozostałe dni (od poniedziałku do czwartku) powtórki znanych już odcinków, w tym wersji polskiej. Zaktualizowałem już newsa: http://tvpolsat.i...dmore=2933.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-03-2012 13:48

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek programu Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę". Wreszcie powrócił poważny, normalny Krzysztof Ibisz. Bez pajacowania, bez szczerzenia się nie wiadomo po co. Mam nadzieję, że program przetrwa i doczeka się więcej niż jednego sezonu.

A swoją drogą, to do Polsat Cafe przetransferowano już trzecią gwiazdę z głównej anteny Polsatu. Najpierw Katarzynę Cichopek, potem Agatę Młynarską, a teraz Krzysztofa Ibisza icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-03-2012 14:04

Chcą chyba ludzi do tego kanału przyciągnąć.
Udostępnij ten temat