Polsat Futbol

Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-01-2012 09:52

Nie wiem, czy zauważyliście, ale Polsat Futbol został ograbiony z resztek treści "ekskluzywnych". Premiery meczów z kanałów klubowych odbywają się od jakiegoś czasu nie w Polsacie Futbol, a w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra (z Barca TV też w PS HD). Polsat Futbol pokazuje je później. Na dodatek, mecze ligi holenderskiej są na żywo tylko w PSE, ale tak już chyba było w poprzednim sezonie. Polsat Futbol ma coraz bardziej porażającą ofertę icon_biggrin.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
24-01-2012 10:42

Może już czas na zwinięcie manatek ? pfft A może jeszcze coś zaserwują (ligę wietnamską może) mrgreen
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-01-2012 10:48

A oferta będzie jeszcze gorsza, bo tracą LE. Zostanie liga polska w wersji demo i mało atrakcyjnie ligi, typu ukraińska. Mogliby rozszerzyć ofertę o inne rodzaje futbolu, np. NFL na żywo i piłkę nożna plażową. Może też piłkę nożną kobiet icon_smile. Zawsze to jakoś by podratowało ofertę.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
24-01-2012 10:54

Wiadome icon_smile Przecież Futbol tak jak mówi nazwa kanału to nie tylko piłka nożna, to również futbol amerykański (NFL) i inne odmiany piłki nożnej. Niech się wezmą w garść, niech wypiją szybko kawkę i do roboty. smile1
rozkręcam się
24-01-2012 10:56

Moim zdaniem to nie przypadek, że :tfutbol jest w jednej z kablówek do 30.05, myślę że będą jako-tako funkcjonować właśnie do tej daty, a potem "baj, baj", a wszystkie mecze np. T-Mobile Ekstraklasy pokaże pse1006icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-01-2012 11:04

Nie wiem, ale dziwne, że powoli ofertę przenoszą do innych kanałów. Na dodatek Polsat podawał, że mecze LE z polskimi drużynami będą też w PS, a wcześniej były tylko w PF. Jednym słowem, marginalizacja tej stacji postępuje.
Awatar
ekipa moderatorska
24-01-2012 13:42

A może faktycznie Ekstraklasa chce uruchomić własny kanał. Wtedy :tfutbol traci rację bytu.
bywam tu czasem
24-01-2012 17:39

w niech zniknie i niech dodadza sportkluby napewno lepsza oferta by byla a tu place dwie dychy za nic no moze eurosport 2 warty kanal i orange sport
Udostępnij ten temat