Kanały Eleven Sports

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-02-2017 06:35

Dziś o 14:00 będzie jakaś tajemnicza konferencja Eleven Sports Network. icon_smile
ELEVEN SPORTS z dumą zaprasza Państwa na konferencję prasową, podczas której ogłoszona zostanie bardzo ważna informacja.

W spotkaniu z mediami wezmą udział między innymi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS, Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce oraz Patryk Mirosławski, redaktor naczelny ELEVEN SPORTS w Polsce.

Pierwsza w naszym kraju konferencja prasowa ELEVEN SPORTS odbędzie się w najbliższy czwartek, 16 lutego o 14:00 w warszawskiej restauracji The Place.

Restauracja The Place
Warsaw Spire (4. piętro)
Plac Europejski 1
00-811, Warszawa

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia. Po konferencji zapraszamy na poczęstunek.
Ciekawe o co może chodzić? Czyżby faktycznie o Bundesligę? icon_smile A może w końcu otworzą własne studio?
___

ESN podpisał wieloletnią umowę na wyłączność z Cage Warriors Fighting Championship, jedną z wiodących organizacji MMA. / omediach.info
piszę coraz więcej
16-02-2017 14:09

Poinformowano, że kupili prawa do transmisji ligi niemieckiej, czyli Bundesligi z Robertem Lewandowskim i Bundesligi 2.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-02-2017 16:45

Wreszcie nadeszła ta wiekopomna chwila - ruszyło studio Eleven! xD

pbs.twimg.com/media/C5mSY0pVAAQjS66.jpg

pbs.twimg.com/media/C5mSzxqXMAA60xM.jpg


Całkiem fajne to studio, podoba mi się. icon_smile Może wydaje się trochę małe, ale może to zależy od ujęcia, natomiast jeśli chodzi o kolorystykę, tło do wyświetlania grafik tematycznych itd. to chyba wszystko się zgadza. icon_smile A ten pasek co jest na górze z logotypami La Liga Santander & Eleven to się ciągle przewija i to właśnie skojarzyło mi się choćby z Polsat News, czy TVN 24, więc nawet jakiś wątek newsowy mamy. icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-02-2017 17:04

No tak, bardzo "skomplikowane" studio w budowie. Teraz jasne czemu tak długo je tworzyli icon_lol.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-02-2017 17:20

Może tylko sam osobiście Patryk Mirosławski jednoosobowo budował to studio po godzinach i dlatego tak długo to trwało? mrgreen
Awatar
ekipa moderatorska
26-02-2017 18:26

Studio jest ładne i spełni swoją funkcję. Ale jak Mirosławski od 1,5 roku zapowiadał rewolucyjne, nowoczesne studio to można było oczekiwać czegoś więcej.
Awatar
jestem zawsze
26-02-2017 19:42

Lepsze takie studio niż żadne. Mi osobiście się podoba te studio.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-10-2017 17:11

Nieładne zachowanie Eleven wobec kibiców z tym odsprzedaniem części meczów Bundesligi nc+. Ale to pokazuje, że właściciel Eleven wreszcie przestał lać kasę strumieniami i przyszło opamiętanie. Eleven musi zacząć na siebie zarabiać.
Udostępnij ten temat