Polsat Sport Premium 1-6

Awatar
piszę coraz więcej
07-09-2018 15:26

Po to, aby nic więcej nie obejrzeli abonenci konkurencji.
bardzo ważna osoba
07-09-2018 20:55

AG mogliby się dogadać z nc+ ws sublicencji paru meczy z Ligi Angielskiej albo Hiszpańskiej i w PSP mogliby transmitować tam kilka meczy z każdej kolejki to by było coś bo ograniczanie sie tylko do meczów LM jest trochę nie zrozumiałe icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
08-09-2018 03:00

Nie dogadają się. Fantazja was ponosi.

Premier League tym bardziej nie oddadzą. Tym bardziej, że oni chyba nawet nie sprzedają takiego czegoś jak sublicencję. LaLiga również jest nierealna od nc+, skoro sami kupili to na pół z ELEVEN. Prędzej doszłoby do jakichś wymian z ELEVEN właśnie, ale to i tak kiedyś, niż w najbliższej przyszłości.
Awatar
bardzo ważna osoba
16-09-2018 10:07

MB napisał(a):

Po to, aby nic więcej nie obejrzeli abonenci konkurencji.

Dokładnie... icon_confused
Gdyby nie było tych kanałów w nc#, to byśmy na nich mięli transmisje bez reklam z pozostałych anten sportowych Polsatu, a tak to mamy to co mamy. icon_cry
Awatar
ekipa moderatorska
21-09-2018 10:23

Jako, że jestem abonentem tych kanałów, to wypowiem się po pierwszej kolejce. Nie jestem wielkim fanem piłki od razu zaznaczam.

- Nowe studio jest super, ale jeszcze nie jest idealnie wykorzystywane. Czasami to taki przerost formy nad treścią.
- Brak reklam i liczba pokazywanych meczy to duży plus
- Brakuje dodatkowych programów ze skrótami i zapowiedziami poza dniami meczowymi
- Powinni do minimum ograniczyć ten ekran z taktyką. Nie wiem co to wnosi, ale moim zdaniem jest zbędny
- Polsat musi przemyśleć dobór gości do studia i komentatorów. Nie jest tajemnicą, że Polsat ma kilku bardzo dobrych ludzi od piłki nożnej, ale pozostali są przeciętni. W czasie takiej liczby meczów wszyscy dostają szansę i nie każdy się sprawdza. Na pewno nabiorą doświadczenia i po paru kolejkach będzie lepiej, ale nie w każdym przypadku. Powinni postarać się zatrudnić jeszcze jednego / dwóch dobrych komentatorów np. z C+ lub wypożyczyć kogoś z Eleven.
- Nie rozumiem promowania pauliny Chylewskiej w studiu, bo ona nie ma takiej wiedzy jak inni prowadzący. Polsat ma grono swoich stałych ekspertów, ale oni w sporej części opierają się na swojej wiedzy, a nie śledzą na bieżąco tego co się dzieje. Mówią ogólniki, nie znają zespołów i zawodników. Dziekanowski czy Wdowczyk to dwa przykłady. Lepiej zaprosić jakiegoś młodego eksperta, który np. prowadzi w Internecie stronę internetową o jakimś klubie czy lidze, bo on wie na ten temat wszystko.

Podsumowując. Polsat musi jeszcze mocno popracować i wprowadzić pewne zmiany. Mam nadzieję, że będą modyfikować sposób transmisji, a nie okopią się na stanowisku, że są najlepsi i wszystko jest dobrze.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2018 18:31

Doszła publiczność, powitania, kuchnia.

No nie wiem...

https://twitter.com/tvpolsat_info/status/1047161515147743234
Awatar
ekipa moderatorska
02-10-2018 18:50

Nie skomentuję tego nawet...
bardzo ważna osoba
02-10-2018 19:09

Moge się dowiedzieć kto jest na tym zdjęciu zwłaszcza w tej białej koszuli wygląda mi to na jakiś kuchenny kitel
Udostępnij ten temat