Kanały Polsat Viasat

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-04-2013 20:35

Strony internetowe czeskich i serbskich wersji kanałów Viasat są utrzymane w takim samym stylu, jak te dotyczące polskich wersji, np. czeski Viasat Explorer | serbski Viasat History | czeski Viasat Nature | serbski TV1000 icon_smile
jestem zawsze
29-04-2013 21:35

Wy tu gadu gadu o tym na jakich transponderach czy ełtalusatach się znajdują jakieś kanały itd. - Mnie to nie interesuje. Ważne że są.
Ja napiszę wprost opinię o dotyczących kanałach Viasatu.
Mianowicie nie tworzyłem tu szybkiego posta jak większość osób, ledwo kanał się pokazał a tu już postów a postów.
Postanowiłem tzw. przetestować te kanały od samego początku gdy się tylko pojawiły.
Szczerze napiszę że posiadam (niestety) wszystkie kanały 1cpn1. Piszę niestety bo jestem z większości niezadowolony.
I muszę przyznać że kanały Viasatu przebijają nie raz kanały Discovery , a zdarza się to bardzo często. Jestem zadowolony przede wszystkim z Viasat Explorer oraz z Viasat Nature. Pomijam troszkę Viasat History gdyż historia ogółem była i jest moją słabą stroną.
Miło będzie jak w przyszłości będą tego typu kanały jak właśnie Viasatu.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-04-2014 19:40

Viasat Broadcasting zaprezentował nowe logotypy dla kanałów Polsat Viasat. Nie wiadomo jednak kiedy miałyby się one oficjalnie pojawić na antenie kanałów.
icon_smile

[center]
i.imgur.com/1JR69qx.jpg


i.imgur.com/IL8YmbW.jpg


i.imgur.com/PL8mqMI.jpg
[/center]
bardzo ważna osoba
15-04-2014 19:47

Dziwne trochę. Ale nawet mi sie podobają icon_wink
Awatar
jestem zawsze
15-04-2014 20:49

Ja wolę te stare logotypy kanałów
Awatar
bardzo ważna osoba
15-04-2014 21:16

Mi też podobają się bardziej te stare logotypy Kanałów Viasat
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-04-2014 21:16

Na ekranie to raczej będą takie logotypy - wersje skrócone.
MN dodał/a następującą grafikę:
explore_history_nature_polsat_thumbnail_banner_02.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
15-04-2014 21:33

Tylko ciekawe kiedy w ogóle zostaną oficjalnie wprowadzone.
icon_smile icon_wink
Udostępnij ten temat