Kanały Polsat Viasat

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-04-2014 16:15

Jeszcze inne wersje logotypów Viasat Nature HD/Viasat History HD icon_smile
img.pl/jMJf.png

img.pl/kMJf.png


Szkoda, że tego "podwójnego" kanału nie ma w Cyfrowym Polsacie icon_wink Trzeba mieć nadzieję, że kiedyś się pojawi już ze znakiem Polsatu, może już jako osobne 2 kanały i może również wystartuje Polsat Viasat Explore HD icon_wink Bo wiadomo, że lepiej oglądać programy w jakości HD, a nie w słabym SD icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-04-2014 17:26

doniu napisał(a):

Viasat Nature HD/Viasat History HD nie mogą mieć na początku dopisku POLSAT. A dlaczego? Bo Viasat Nature HD/Viasat History HD nie przerywają swoich programów reklamami . icon_smile

Jeny, aleś wymyślił! Aż się uśmiałem.
icon_greenicon_lol

Kanały POLSAT Viasat, zanim dostały bardzo luksusowy dopisek (taka tam mała ironia grin) o nazwie POLSAT, też nie emitowały reklam. Dopiero po zawarciu współpracy z Telewizją Polsat, no i oczywiście Polsat Media, zaczęły się one pojawiać. Także z Viasat Nature HD/Viasat History HD nie byłoby jak najmniejszego problemu. Problemem pewnie jest znalezienie jakiegoś wolnego miejsca na transponderze.
icon_smileicon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-04-2014 17:29

Plus przenieść emisję do Polski, bo obecnie to ona nie jest z Polski - mowa oczywiście o Viasat Nature HD/Viasat History HD.
bardzo ważna osoba
16-04-2014 17:47

Patrząc na te nowe loga Polsat Viasat wydaje mi sie, że na ekranke lepiej wyglądałaby wersja poziona niż pionowa.
Awatar
bardzo ważna osoba
16-04-2014 17:54

MN napisał(a):

Plus przenieść emisję do Polski, bo obecnie to ona nie jest z Polski - mowa oczywiście o Viasat Nature HD/Viasat History HD.

To też pewnie nie jest żaden problem, skoro z pozostałymi trzema kanałami to zrobiono.
icon_smileicon_wink

krzychu00012 napisał(a):

Patrząc na te nowe loga Polsat Viasat wydaje mi sie, że na ekranke lepiej wyglądałaby wersja poziona niż pionowa.

Nawet nie wiadomo jaka orientacja logotypów będzie wyświetlana na ekranie.
icon_smileicon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-04-2014 19:33

Lepsze są "wieżyczki" icon_wink. Ale to moje zdanie tylko icon_wink. "Wieżyczki" są jakoś spójniejsze z logotypami innych kanałów Polsatu.
bardzo ważna osoba
16-04-2014 19:51

Ale sa bardzo wysokie.
Awatar
bardzo ważna osoba
16-04-2014 19:55

krzychu00012 napisał(a):

Ale sa bardzo wysokie.

Na obrazku tak, ale na antenie mogłyby być, np. z samą wielką literą, podpisem POLSAT i tyle.
icon_smileicon_wink

Trzeba poczekać do 29 kwietnia i się wszystko okaże.
icon_smile
Udostępnij ten temat